Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 2019

Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 2019

Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 85 15.02.2019, 10:44

Bir Siyah Yangın snowboard'u alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Bugün snowboard satın alma hakkında konuşacağız SiyahYangın. Bu şirketin ürünleri, ucuzdan pahalıya, kadıntan erkek modellere geniş bir yelpazede sunuluyor. Tahta şekillerinde, tasarımda ve malzemeler açısından farklılık gösterirler. Geniş bir model yelpazesi, doğru fiyat aralığında her zaman bir Siyah Yangın snowboard'u bulabileceğiniz anlamına gelir.

snowboardlar siyah ateş

Bir boyut seçme

Siyah Yangın snowboardları genellikle birsonuna kadar. Parametreler santimetre cinsinden yazılmıştır. Kartın boyutunu belirlemek için bir ucunu yere koyun ve tahtayı yüzünüzün seviyesine çıkarın. Üst kısım çeneye ulaşmalıdır. Bununla birlikte, daha kısa veya daha uzun spor panoları satın almanın birçok avantajı vardır. Ve boyut hedeflerine bağlı olarak seçilmelidir. Kısaca, kısa snowboardlar daha manevra kabiliyetine sahipken, uzun snowboardlar daha hızlıdır.

Black Fire scoop snowboard olduğundan emin olunkilonuz için yapılır. Her spor ekipmanının ters tarafında, snowboardcunun ağırlığına göre sınıflandırma belirtilmiştir. Eğer çok ağırsanız, tahtayı çok hafif kırabilirsiniz - manevra yapma ile ilgili problemler olacaktır.

Doğru footboard genişliğini seçin. Vücudunuzun parametreleriyle uyuşmalıdır. Çoğu insan için, 246-255 milimetrelik bir tahta genişliğe sahip snowboardlar uygundur. Özel spor ayakkabıları, tahtanın kenarlarına zorlukla asılmalıdır. Geniş bir ayak boyutuna sahip olanlar için, geniş bir tahta (250 + milimetre) satın almanız gerekir.

snowboard siyah yangın kürek

Ne tür snowboardlar var?

Bir zamanlar tüm kurullar aynı tipteydi. Daha büyük rakamlara gerek yoktu. Günümüzde farklı spor dalları için birçok tasarım mevcut. Satın almadan önce iki veya üç çeşit pano kiralamayı düşünün. Bu, ihtiyacınız olanı belirlemenize yardımcı olacaktır. Spor malzemeleri piyasasında şu formların panoları sunulmaktadır:

 • Camber Board veya klasik bir model. Bu en yaygın kullanılan tahtadır. Sapma ortada, bu da iyi bir manevra kabiliyeti ve doğru dönüş sağlar.
 • Salıncak veya ters eğilme. İlk seçeneğin tam tersi. Bu, her yıl daha popüler hale gelen yenilikçi bir çözümdür. Uzmanlar karla kaplı yamaçlarda sadece sürüş rahatlığı için "kurulu ters" bu etkiyi geliştirdik. Tersinir uçlar karın üstünde durmaz. Onlara inişler çok daha yumuşak gittiğinden, daha yeni gelenler çekiyorlar.
 • Düz sapma. İsmiyle, bu tahtaların herhangi bir sapma göstermediğini tahmin edebilirsiniz. Bununla birlikte, uçları biraz yükselmiştir. Bu tür panoların popülerliği, slopestyle artan ilgi ile açıklanmaktadır. Düz modeller, kutulardan daha iyi geçmeler yapmanıza, çok sayıda dönüş gerçekleştirmenize olanak tanır.
 • Karışık model. Bu çok yönlü bir seçenektir, Camber Board ve Rocker'ın bir karışımıdır.

snowboard siyah ateş değerlendirmeleri

Ayakkabı seçimi ve sabitlenmesi

Bağlantı elemanlarınınSnowboard modelleri Black Fire. Bir snowboard üzerine yerleştirilmesinde farklı olan birkaç çeşidi vardır. En yaygın olanı 2x4 ve 4x4'tür. Bağlantı elemanlarını tutturmak için iki sıra delik vardır. Daha karmaşık sistemler, kurulunuza herhangi bir ayakkabı takmanıza yardımcı olabilir.

Kendi hissettiğiniz duyguları temel alan fiksasyon sertliğini seçin. Yeni başlayanlar kısa, esnek bağlayıcı unsurlar için gayret göstermelidir.

Snowboardların yorumları Black Fire onlyPozitif. Racers, bu tür panoların kendinizi rahat hissetmenizi ve trafik akışını kontrol etmenizi sağladığını belirtti. Aynı zamanda, tüm çeşitlilik arasından, belirlenen amaçlar için en uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 2019

Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 2019

Related news

 • Gazprom: Türkiyeye Türk Akımı üzerinden gaz sevkiyatı 2019 sonuna kadar başlayacak
 • Bağırsağın disbacteriosis. Belirtiler ve Tedavi
 • Evliliğimi nasıl kurtarabilirim
 • Ter Kokusundan Kurtulmanın 8 Doğal Yolu Tıklayınız

 • Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 4

  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz


  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 99

  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 34

  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 59

  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 22

  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 70

  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 65

  Bir Siyah Yangın snowboardu alırken nelere dikkat etmelisiniz 75