Bir rüyada koş 2019

Bir rüyada koş 2019 Bir rüyada koş

Bir rüyada koş

Birinin kaçması gereken rüya,Muhtemelen, en az bir kez, ama çok vardı. Korkunç bir şeyden kaçarız, yakalanırız, ama hala öndeyiz. Yorgunuz, yeterince nefes almıyoruz, ama durdurmak için çok tehlikeli. Ve böylece, kuvvetler tükenirken ve peşinde koşanlar bizi ele geçirmek üzereyken, aniden gözlerimizi açıyoruz ... Kural olarak, yüz metrelik bir koşuda gerçekten bir rüyada koşmak zorundaymış gibi ter içinde uyanırız. Kalp sıklıkla sık sık stres geçirir. Yine de uyandığımız için mutluyuz ... Ama böyle bir rüya bazen kafanı terk etmiyor ve huzur vermiyor. Bir rüyada koşmak ne anlama geliyor?

Gerçeği bilmenin en emin yolu bakmaktır.rüya kitabı. Ama hangisini seçmek için? Sonuçta, herkes farklı şekillerde "rüyada çalıştırmak için" anlamını yorumlar. Örneğin, "Hasse Rüyası" şu anda işlerin başarılı bir devlet hızlı bir şekilde değişebilir bozulmaya söylüyor. Ama "rüyaların Modern tercüman" yaptığını söylüyor: Eğer kaçarsan, (özellikle sen hapishaneden kaçmayı hayal varsa) işinde büyük bir başarı bulacaksınız. Eğer bir rüya yakalanmış olup olmadığını Ama, gerçek hayatta dikkatli olması gerektiği anlamına gelir - tuzağına düşmeyin - birisinin entrikalara sizi kurar olması mümkündür. Ama böyle bir rüya bir rüya kadın, eğer ona bu sevgilisi sadakatsiz söylenir.

Hayalini çözmeden önce,tüm detaylarını hatırlaman gerekiyor. Bu sadece internet hattının bir arama terimi girebilir yeterli değildir - "bir rüya kaçmak için", o da kaçtın aldığınız hatırlamak arzu edilir, bunu nerede, başarılı kaçmaya yapmak, ve belki o başkası mücadele yarıştı hayal ... Eğer sorunuzu formüle tüm detayları hatırlamak sonra, sen kitaplar hayallerini yorumlamak rüyada bulmak daha kolay olacak ve uykunuzu daha iyi anlaşılacaktır.

Örneğin, tek başına koşursanız, bu demektir kiİş yaparken tüm rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Ama bir şirketle bir maratona katılırsanız, yakında gerçekleşecek bir tür neşeli kitle kutlaması da olabilir. Bir kadın rüyadaki bir adamdan kaçmaya zorlanırsa, sadece ilişkide hayal kırıklığına uğradığı anlamına gelir. Belki bir rüyada koştuğunuz duygusu vardır ve nerede ve nedenini bilmiyorsunuzdur. Bu yakın gelecekte finansal çöküş veya yalnızlık bekleyebilirsiniz. Bir rüyada koşarken çok yorgun olduğunuzu hissederseniz, bu durum işinizde konumlarınızı güçlü bir şekilde teslim etmeniz gerçeğinin bir göstergesi olabilir.

Ama diğer rüya kitapları,Bir rüya mutlu bir işarettir. Eğer koşu hızı çok yüksekse, o zaman gerçek bir yaşam koşucusunuz, bu sizsiniz, uzun ve yorucu bir yol için sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz.

Bu rüya başka ne anlama gelebilir? Psikologlar buna şöyle davranır: Bir rüyada koşmak, özellikle hayvanlardan kaçmak korkularınızın bir sembolüdür. Böyle rüyalar çocuklarda daha sık görülür. Ancak, rüya bir yetişkinde tekrarlanırsa, o zaman bir fobinin gelişmesi muhtemeldir. Ve bu bir ruhsal bozukluktur.

Yani, gördüğünüz gibi, uyku konusunda birçok yorum var. Bazı insanlar onlara inanır, diğerleri tüm bunların doğru olmadığını düşünür. Ama ya rüya seni endişelendirip düşünmeni sağladıysa? Herhangi bir mantıklı olması mümkün mü? Uzak atalarımızın hayallerimizin tanrıların mesajları olduğuna inanmasına şaşmamalı. Ayrıca rüyalar, ölen akrabaları tarafından insanlara gönderilen uyarılar olduğuna dair inançları vardır, böylece daha temkinli olurlar. Ve eğer onları deşifre ederseniz, hoş olmayan bir olayı ya da sıkıntıyı önleyebilirsiniz.

Fakat açık bilimsel bir konum ve gerekçeRüya gibi bir şey, hiç kimse vermedi. Uzun yıllar boyunca çalışılmıştır, ancak gerçekte ne olduğunu anlayamaz. Öyleyse, neden olsun, rüyanın bizi endişelendiren anlamına geldiğini bilmiyor musunuz? Örneğin, bir rüyada uzun süre kaçarsanız? Belki de bu bir kişinin tehlikeye girmesini önleyecektir. Ama rüya kitabına girmeden ve hayalinizin anlamını kontrol etmeden önce, bir rüyada kaçmaya zorlandığınız tarihe dikkat edin. Bu neden gerekli? Her ay rüyalar gerçekleşmediğinde sayılar vardır. Bu günlere boş denir. Kural olarak, bu her ayın 2, 16 ve 27'sidir. Tarihlerden biri ile çakışırsa, o zaman rüyayı unutabilirsiniz - bu boş, peygamberlik değildir.

Bir rüyada koş 2019

Bir rüyada koş 2019

Related news

 • Bir erkeğin aşk belirtileri
 • Kadavra Noktaları
 • Dikdörtgen üçgen alanını alışılmadık bir şekilde bulmak için
 • Renkli Salon Takımları
 • Bol Paça Kot Pantolonu Neden Tercih Ederiz

 • Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş


  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş

  Bir rüyada koş