Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir


Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Mustafa Başaran
Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Günlük, spor, klasik ya da topuklu modellerdeki beyaz ayakkabılar, zarif ve şık görünümleriyle çoğu zaman kurtarıcı parçalardan biridir. Uyumlu yapısı ve nötr görünümüyle beyaz ayakkabı, gardıropların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır.

Günlük Kıyafetlerde Beyaz Ayakkabı Rahatlığı

Günlük hayatta giyilen rahat kıyafetler beyaz ayakkabılar ile daha şık hale gelebilir. Koyu ya da açık renkli bir jean, basic bir t-shirt ya da bluz ile kombinlendiğinde diğiniz beyaz renkli spor ayakkabılar, havalı ve dikkat çekici bir görünüm sunar. Beyaz espadriller, babetler, bez ayakkabılar ve sandaletler yazın uçuşan elbiselerin, etek ve pantolonların, mini şortların en iyi tamalayıcısıdır. Özellikle bronz ten ile çok iyi uyum sağlayan beyaz ayakkabılar, hasır ya da dolgu topuk beyaz ayakkabı modelleriyle günlük kombinlere şık bir nokta koyacaktır. Bu kombinlerde alt kıyafet ve üst kıyafetten biri düz, biri desenli tutulmalı, beyaz ile noktalanan şıklıkta karmaşaya yer verilmemelidir.

Özel Günler İçin Beyaz Topuklu Ayakkabılar

Beyaz topuklu ayakkabılar, pastel ve açık renkli abiye kıyafetler ile tercih edilmelidir. Toz pembe, bebek mavisi, pastel sarı, su yeşili gibi renkli kıyafetler ve beyaz ayakkabılar oluşturulan kombinlerde kullanılabilir. İddialı görünmeyi seven kadınlar ise siyah kısa ya da midi boy bir elbise ile bembeyaz ayakkabılarını kombinleyerek güçlü bir kontrast oluşturabilir. Ancak bu kontrast; yeşil, mavi, mor gibi renklerle tam olarak sağlanamaz.

Sportif Erkeklerin Tercihi Beyaz Ayakkabılar

Beyaz ayakkabı, erkek modasında en çok sportif kombinlerde yer alır. Keten ya da jean pantolonlar, bermuda şortlar altına giyilen beyaz spor ayakkabılar havalı bir görüntü sunar. Zor kombinlenen ve aksesuar renklerinin seçiminde zorlanan erkekler, spor ve günlük kombinlerinden beyaz spor ve bez ayakkabıları tercih edebilir. Ancak durum klasik beyaz ayakkabıda bu kadar kolay değildir. Özellikle yazlık, açık renk takım elbiselerle çok fazla tercih edilen klasik model beyaz ayakkabılar, bahar ve yaz aylarında evlenen, beyaz smokin tercih eden damatların kombinlerini en iyi şekilde tamamlar.

Related news Beyaz Ayakkabı Nasıl KombinlenirBeyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir


Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir


Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir


Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir


Beyaz Ayakkabı Nasıl Kombinlenir