Bebek püresi Agusha: yorumlar 2019

Bebek püresi Agusha: yorumlar 2019

Bebek püresi Agusha: yorumlar 96 12.02.2019, 23:15

Bebek püresi "Agusha": yorumlar

Raflarda birkaç on yıldırMağazalar bebek püresi "Agusha" geniş bir yelpazede buluşabilir. Bu Rus markası en iyisi olduğunu kanıtladı. Şirketin ürünleri ebeveynler arasında çok popülerdir, birçoğu bu püreleri, kıvrımları, yoğurtları ve diğer ürünleri tamamlayıcı gıdalar ya da çocukları için iyi ürünler olarak kullanır.

"Agusha" markası

Moskova'da geçen yüzyılın 80'li yılların başlarındaÇocuklar için süt fabrikası çalışmaya başladı. Burada üretilen bebek maması avantajlı olarak diğerinden farklıydı. Vitaminler, mineraller ile zenginleştirildi. Doğal ürünlerden elde edilen tüm süt ürünleri üretildi. Yüksek kalite, güvenlik ve tüm standartlara uygunluk bu ürünleri karakterize eder.

XXI yüzyılın başından bu yana, bu süt ürünlerinin tüm ürünleriBitki "Agusha" seçildi. Ülke genelinde popüler hale geldi, süt mutfaklarına ve birçok dükkana tedarik edildi. Doğumdan çocuklar için süt ürünlerinin yanı sıra, "Agusha" markasıyla, meyve ve et püreleri, meyve suları, tahıllar üretildi.patates püresi

Ürünlerin genel özellikleri

Bebek konservesi üretimiHayatın ilk yılındaki bebekler için çok karmaşık ve sorumlu bir süreçtir. Sonuçta, bu gıda güvenli olmalı. Mutlaka, koruyucu, tatlandırıcı, boya, palmiye yağı ve çocuğun sağlığına zararlı diğer bileşenleri içermemelidir. Tüm besin ve vitaminleri korumak önemlidir. Sonuçta, bu tür yiyecekler, sadece çocuk beslemek için değil, aynı zamanda temel bir gıda olarak kullanılır. Ayrıca, bu tür bebek maması da lezzetli olmalı, aksi halde çocuk sadece onu yemeyecektir. Ve ebeveynler için hala uygun bir ambalajın olması çok önemlidir.

Çocuğun böyle gereksinimleripüre "Agusha". Yapılan testlerin sonuçlarına ve ebeveynlerin görüşlerine göre, kompozisyonunda zararlı bileşenler bulunmamaktadır. Testler nitrat, koruyucu madde ve toksik madde bulunmadığını gösterdi. Tutarlılık, renk ve koku standartlara uygundur. Tüm "Agusha" püresinde sadece ana ürün var. Şeker, tuz, nişasta içermez.Agucha meyve püresi

Ürün Çeşitliliği

"Agusha" markası altında zengin birbebek maması çeşitleri. Ebeveynler için çok uygundur, çünkü çocuğun ayrı ayrı pişirmesi gerekir ve çok az yer. Bu nedenle, "Agusha" nın küçük kavanozları birçok anneye yardım ediyor. Ayrıca, tesis geniş bir ürün yelpazesi üretir:

 • süzme peynir;
 • yoğurt;
 • süt karışımları;
 • meyve püresi;
 • meyve ve süt ürünleri ile karışık patates püresi;
 • özel bir şekilde pişmiş et sosu.

Tüm püreler, 100'ün uygun kavanozlarında üretilir ve200 ml Meyve ve sebze ürünleri, büyük çocuklar için tasarlanmış bir büküm kapağı veya yumuşak plastik örümcekler ile cam kavanozlarda paketlenmiştir. Et püresi, açıcı kullanılmadan açılabilen küçük teneke kutularda da üretilmektedir. Bebeği evden beslemeniz gerekiyorsa bu elverişlidir.bebek püresi agusha

Meyve püresi "Agusha"

Arasında en popüler marka ürünlerTüketiciler meyve püresidir. Bu, 4 aydan başlayarak bebekler için en yaygın yemdir. Ve "Agusha" markası altında, çocuğa gerekli tüm vitamin ve mineralleri sağlayan gıda üretilir. Sonuçta, modern teknolojiler kullanılarak doğal ürünlerden yapılır. Geniş bir ürün yelpazesi, her zevke uygun bir meyve püresi "Agusha" için seçim yapmanızı sağlar.

 • En popüler olan saf elma püresidir. Elmalardan başka hiçbir şey içermiyor. Ürün yabancı yabancı maddeler, hoş bir aroma olmadan yumuşak bir kıvama sahiptir. Bebeklerin 4 aydan itibaren tamamlayıcı beslenmesi için tasarlanmıştır.
 • Daha büyük çocuklar için elma parçalarıyla üretilir. Bu ürün çiğneme becerisi geliştirmek için tasarlanmıştır.
 • Saf "Agusha" elma-şeftali doğal meyvelerden yapılır. Koruyucu, şeker veya aroma içermez. Bu nedenle, yetişkinlere, tadı, bilgisiz gibi görünebilir.
 • Bir muzdan püre - bu oldukça besleyici bir yemçocuklar. Kolayca sindirilebilir, sindirimi artırır ve birçok besin içerir. İki versiyonda mevcuttur - bir muzdan ya da bir elma ile birlikte. 6 aylıktan itibaren çocukları beslemek için tasarlanmıştır.
 • Armut ya da armut-elma püresi hipoalerjeniktir. Ancak bazı eleştirilere göre, ebeveynler tadı sevmiyor. Çocuklar bu yararlı tedaviyi keyifle yiyor olsa da.
 • Daha büyük çocuklar patates püresinin daha rafine lezzetini beğenecekler. Elma, armut, şeftali ve muz içerir.
 • Son zamanlarda, yeni tatlar ortaya çıktı: böğürtlen, ahududu, köpek-gül, çilek. Bu gıda alerjisi olmayan bir yaşından büyük çocuklar için tasarlanmıştır.

püresi agusha yorumlar

Kombine patates püresi

"Agusha" markasının tuhaflığı,üretim modern teknolojiyi kullanır. Bebek maması için yeni bir formül geliştiriliyor, yeni bileşen kombinasyonları geliştiriliyor. Sadece doğal malzemeler kullanmak bu ürünü sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlı kılar. Alışılmadık olduğu için daha az popüler olmasına rağmen.

 • Çok zengin ve besleyici püre "Agusha" homojenize elma ve muz yanı sıra doğranmış bebek bisküvi içerir. Bu, ürüne alışılmadık bir tat ve ek besin değeri verir.
 • Çocukları 6 aydan itibaren tam olarak beslemek için, elma püresi veya muz ve krema ile kombinasyonları amaçlanmaktadır. Kolay sindirilebilir süt yağı içeren vitaminler haricinde zenginleştirilmiştir.
 • Bebek için doyurucu ve sağlıklı bir kahvaltı, süzme peynirle birlikte elma ve çilek püresi sağlar. Ayrıca koruyucu maddeler ve yapay katkılar içermez - sadece meyveler, elma suyu ve süzme peynirler.

elma püresi

Et püresi "Agusha"

Sadece imalat içinyüksek kaliteli et. Pürelere koruyucular, nişasta, şeker veya tuz eklenmez. Sadece bitkisel yağ ve kıyılmış et. Tamamen kullanıma hazırdır, biraz önceden ısıtılması tavsiye edilir. Bu tür et püreleri "Agusha", 6 aylıktan itibaren bebekler için tamamlayıcı gıdalar olarak ve ayrıca büyük çocukları beslemek için kullanılır.

 • En yaygın olanı kolayca püre püresi tavuk püresidir. Alerjik reaksiyonlara veya sindirim bozukluklarına neden olmaz.
 • Tavuk ve tavşan püresi de bir diyet ürünüdür. Bebeği bir yıl sonra beslemek için de kullanılması tavsiye edilir.
 • Tavuk ve sığır etinden popüler olarak zengin patates püresi. 6-8 ay arası bebeklere verilebilir.

Agüha et püresi

Bebek maması "Agusha" kullanmanın avantajları

Bu ürünler ebeveynler arasında çok popüleranneleri boşalmaktan ve malzemeleri karıştırmaktan kurtarmak için boş zamana izin verdikleri için. Ve bu yiyecek hala yararlı ve güvenliydi, iyi bilinen markalardan iyi bilinen ürünlere öncelik vermek gerekiyor. Bu püresi "Agusha". Bu avantajlardan dolayı birçok kişi tarafından seçilmiştir:

 • yüksek kalite ve yeni üretim teknolojilerinin kullanımı;
 • zararlı bileşenlerin yokluğu;
 • açmak için kolaylaştırır uygun ambalaj,;
 • hoş koku ve tat;
 • geniş ürün yelpazesi;
 • alerjik reaksiyonların yokluğu.

yorumlar

Ürünler "Agusha" birçok ülkede zaten biliniyor. Sadece ebeveynler arasında pek çok olumlu yorum aldı. Bu bebek maması, doğal bileşimi, güvenliği ve uygun ambalajı nedeniyle ürün kalitesi için çeşitli testler yaparken yüksek puan alır. Ebeveynler genellikle hoş bir tada, beslenmeye ve olumsuz tepkilerin olmamasına dikkat ederler. Püre "Agusha" hakkında yorum bebek için en iyi yiyecek denir.

Bebek püresi Agusha: yorumlar 2019

Bebek püresi Agusha: yorumlar 2019

Related news

 • Tahinli Puf Kek
 • Jelatin ne yapılır ve nasıl kullanılır
 • 2019 Modası Dekolteli Kazaklar

 • Bebek püresi Agusha: yorumlar 46

  Bebek püresi Agusha: yorumlar


  Bebek püresi Agusha: yorumlar 97

  Bebek püresi Agusha: yorumlar 55

  Bebek püresi Agusha: yorumlar 19

  Bebek püresi Agusha: yorumlar 70

  Bebek püresi Agusha: yorumlar 99

  Bebek püresi Agusha: yorumlar 83