Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 2019

Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 2019
24.08.2019

Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 35

Beş yıldızlı "Yasemin Beach Hotel" (Türkiye / Antalya) - turistler için bir cennet

Için beş yıldızlı "Yasemin Beach Hotel" (Türkiye)Varoluş zamanı (1985'ten beri) iyi bir yöntem olmuştur. Alanya'nın en popüler komplekslerinden biridir, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Otel, Akdeniz sahilinde konforlu konaklama, kaliteli hizmet, mükemmel yemekler ve çok sayıda ilginç eğlenceyi garanti eder.

Yasemin Beach Otel (Türkiye)

Içinde bir "Yasemin Beach Hotel" (Türkiye) var.Antalya havalimanına 120 km uzaklıkta Avsallar adlı yeşil bir köy. Zengin dış altyapı sayesinde konuklar, kompleks binasına birkaç metre mesafede yer alan yerel cazibe merkezleri, restoranlar, mağazaları kolayca ziyaret edebilirler. Burada, denizin kenarında özenli bir tutum, faydalı bir atmosfer ve cennet tatili alacaksınız.

"Yasemin Beach 5 *" oteli (Türkiye)3 katlı tam donanımlı evler ve 6 katlı bir bina. Küçük çocuklu aile çiftleri, ana binada olduğundan daha sessiz ve daha sessiz olduğu için ayrı villalarda daha iyi yerleşim görüyorlar. Gece geç saatlere kadar müzik durmuyor ve bir disko yer alıyor.

Oda sayısı

Tüm 340 oda, sahilin muhteşem manzarasına sahiptirveya çiçek açan bir bahçe. Çeşitli fiziki kısıtlamaları olan insanlar için özel odalar bulunmaktadır. Büyük şirketler için 2 yatak odalı daireler ve villalar var. Tesis, split sistem, direkt telefon hattı ve kablo / uydu TV ile donatılmıştır.

Misafirlerin kişisel kullanımında - banyobanyo aksesuarları seti ile birlikte. Ücretsiz bir kasa var. Mini barın kullanımı için ayrı bir ücret tahsil edilir. 24 saat hizmet ve temizlik sağlanmaktadır. Çocuk yatağı sağlanmaktadır.

Otel «Yasemin Plajı» (Türkiye / Alanya)

Güç kaynağı

"Yasemin Beach Hotel" (Türkiye) teklifleriAvrupa beslenme kavramı - "her şey dahil". Yemeklerin seçimi, iyi ve çeşitlidir. Menü her zaman taze hamur işleri, balık ve et yemekleri ve tabii ki taze sebzeler içeriyor. İnsanları zayıflamak için bireysel bir diyet seçilir. Bebekler için - ayrı yemekler ve sandalyeler.

Gastronomik tercihlerinizi yerine getirinotelin restoranlarında yapabilirsiniz. Kuruluşlar, uluslararası ve ulusal mutfaklardan lezzetli yemeklerin yanı sıra çok çeşitli alkollü içecekler ve taze sıkılmış meyve suları sunmaktadır. Ayrıca, herkesin olağandışı atıştırmalıkları ve hoş bir atmosferde egzotik kokteylleri deneyebileceği bölgedeki 4 bar açıktır.

plaj

Otelin küçük birAna binaya 100 m uzaklıkta bulunan sahil bölümü. Plaj küçük çakıllarla doludur, bu yüzden plaj ayakkabılarını giymeniz tavsiye edilir. Özellikle küçük çocuklar için suyun girişi çok uygundur. "Jasmine Beach Hotel" (Türkiye), misafirlerine sadece rahat şezlonglarda güneşlenmek değil, aynı zamanda bir su kayağı veya motosikleti sürmek için de bir çok olumlu ve adrenalin dozu sunuyor.

altyapı

Jasmine Beach Hotel'de su kaydırakları

Yeşil tarlaların bolluğu arasında ikiÇocuk havuzunun bitişiğindeki kaydıraklı havuz. Çocuklarınız her zaman gözlem altında olacak ve ebeveynlerinin gözünden saklanmayacaktır. Havuzların etrafında, plaj özellikleri rahat ve rahat bir eğlence için uygun.

Spor eğlencesi var: Fitness merkezi, oyun alanları, tenis kortu, bilardo salonu, satranç ve aerobik. Sıkıcı ve üzgün kimse yapamaz. Genç misafirler gelişmekte olan kulüpte deneyimli öğretmenlerle ilgilenmektedir. Bölgede bir oyun alanı var.

Otel Jasmine Beach 5 Turkey

Jasmine Beach Hotel'e (Türkiye / Alanya) varıştaYaşlanma karşıtı ve kozmetik prosedürleri yürütme şansına sahip olacaksınız. İşe gelen insanlar, teknik donanımlı konferans salonlarında iş toplantılarını rahatça yapabilirler. İnternet erişimi, kopyalama ekipmanları ve iş merkezi mevcuttur.

Antalya, aile, romantik ve genç rekreasyon için mükemmel bir seçenektir. Bu otelde çocuklar ve ebeveynleri için tüm olanaklar sağlanmaktadır.

Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 2019

Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 2019

Related news

 • Bahçeyi süslemek için nasıl Netlik göstermek için
 • Macrondan Trumpa yalanlama: Savunma harcamalarını 2024te artıracağız
 • Adnan Oktar kimdir
 • Frenk üzümünün faydaları
 • Kilo kaybı için tuzsuz bir diyet. Çabuk ve basitçe

 • Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 17

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet


  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 20

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 78

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 85

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 38

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 16

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 74

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 94

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 53

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 11

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 15

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 54

  Beş yıldızlı Yasemin Beach Hotel (Türkiye Antalya) - turistler için bir cennet 62