BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi 2019

BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi 2019
BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi


BB krem, ciltteki kusurları büyük ölçüde kapatırken, bununla birlikte cilt tonunuza muhteşem bir rötuşlar yapmaktadır. Fondöten gibi bir özelliği bulunan BB krem, güneş koruması gibi önemli avantaj da sağlamaktadır. Bir nevi makyaj niyetine de kullanabileceğiniz bir krem olan BB krem, bu özelliği nedeniyle hanımlar tarafından sıkça kullanılan ve çok tercih edilen bir kremdir. Öte yandan yüzün önemli bölgelerinde oluşan kusurları BB krem ile kapatmak mümkündür. 30 faktör güneş koruması ile oldukça büyük bir koruma sağlayan BB Krem, güneşin tüm zararlı ışınlarına karşın cildi korur. Haliyle hanımlar,BB krem mi CC krem mi hangisi daha iyi? sorusunu sormaktadırlar. Bu sorunun cevabına karşın iki kremi de karşılaştırmak daha doğru olacaktır.

Doğal bir güzellik yakalamanız konusunda etkili olan CC krem, taze, canlı ve eşit renk tonuna sahip bir cilt yakalamanız açısından önemli bir üründür. Bununla birlikte gölge özelliği de bulunan CC krem, cilde temas etmesi durumunda cildin renk tonunu yakalayabilmek adına yapısında önemli pigmentler içermektedir. Fondöten gibi önemli bir görevi de olan CC kremlerin, sıkça tercih edilmesinde herhangi bir sorun olmadığını söylemek mümkündür. Doğal bir görünüm yakalamak isteyen kişiler için CC krem daha iyi olacaktır. Fondötenle birlikte de kullanılabilen CC kremler, cildinize 20 faktör gibi önemli bir güneş koruması sağlamaktadır. Elbette ki CC krem ve BB krem arasında birçok fark bulunmaktadır.

BB Krem ile CC Krem Farkı

HanımlarBB krem ile CC krem farkıkonusunda her zaman ikileme düşmektedirler ve hangi kremi kullanacaklarını açıkçası bilmemektedirler. Ancak bu konuda amaca göre kullanım daha uygun olacaktır. BB kremin kusurları gizleyici bir yapısı varken, CC krem daha doğal görünümden yanadır. Bununla birlikte BB krem rötuş özelliğine sahipken, CC krem rötuş konusunda biraz daha geri kalmaktadır. BB krem kullanan bir kişi fondötene ihtiyaç duymazken, CC krem kullanan hanımlar yeri geldiği zaman fondötene ihtiyaç duyabilmektedirler. Güneş koruması konusunda BB krem daha etkiliyken, CC krem 10 faktör daha eksik kalmaktadır. Bu nedenle CC kremin BB kreme göre daha ince bir yapıya sahip olduğunu söylemek mümkündür.

CC Krem Önerileri Ve Fiyatları

  • Lancome City Miracle adlı CC krem, hava kirliliği, stres, su kirliliği, sigara dumanı, uykusuzluk ve daha birçok etkene karşı koruyucu bir yapıya sahiptir. 126 TL değerine sahip olan bu krem, her platformda bulunabilmektedir.
  • Clinique Superdefense CC Krem, hafif formülü ve ince yapısıyla, doğal görünüm seven kişiler için büyük önem taşımaktadır. Fiyatı ise 104,25 TL ile 150 TL arasında değişim gösterebilmektedir.
  • La Roche Posay Rosaliac CC Krem, 89,90 TL’lik fiyatıyla hanımları zorlamayacak ve etkili olacak bir üründür.

Genel olarak en çok kullanılan bu kremler,CC krem önerileri ve fiyatlarıkonusunda iyi seviyede yer alan ürünlerdir.

En Iyi BB Krem Markası Hangisi

Günümüzde BB krem almaya karar veren ancak bu konuda bilgi sahibi olmayan bir kadın, haliyle ‘en iyi bb krem markası hangisi?’ sorusunun cevabını aramaktadır. Missha Perfect Cover, Estee Lauder, Kalirs, Skin79 ve Etude House gibi markalar, BB krem konusunda etkili olan markalardır.


BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi 2019

BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi 2019

Related news BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyiBB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi


BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi


BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi


BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi


BB Krem mi CC Krem mi Hangisi Daha İyi