Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik ederBazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder

26.05.2019

Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 95

Bazylkhan Dyusupov: "Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder!"

Şifacı Bazylkhan Dusupov, Kazakistan Cumhuriyeti'ndeki Vysokogorka köyünde dünyaya geldi. Günümüzde insanlar sürekli olarak Ust-Kamenogorsk'taki evine gider. Birçok kişi bir mucize umuyor.şifacı basalkhan dusupov

Bazylkhan uzman bir merkez kurduhalk iyileşmesi. Ve bugün farklı ülkelerden insanlar, görünüşte tedavi edilemez rahatsızlıklardan kurtulmak için oraya gelmeyi bırakmıyorlar. Minnettar hastalar şifacı ile yapılan bir toplantıda hayatlarını değiştirdiklerini iddia ediyorlar. Hastalıktan kurtulmakla kalmadılar, aynı zamanda iç güç kazandı ve Bazilkhan Dusupov onlara yardım etti.

Bu şifacı hakkında olumsuz değerlendirmeler demevcuttur. Dolayısıyla, bazıları şifacının bütün gücünün ikna yeteneğine olduğunu ve özel bir armağanda olmadığını iddia ediyor. Dusupov'un kendisi, soyut konuşmalar için zamanı olmadığı gerçeğinden hareketle bu tür saldırılara tepki göstermez. Sürekli olarak insanlara yardım ediyor - hayatının anlamı bu.

Yolculuğun başlangıcı

Dusupov, erken yaştan itibaren,tıbbi bilgi. Genç şifacı, yalnızca insan vücudunun yapısal özelliklerine ve vücudun rezerv yeteneklerine ilgi duymadı. Farmakolojinin incelenmesi sırasında, kimyasal ilaçların insanlar üzerindeki yıkıcı etkisini fark etti. Bazilkhan Dyusupov bunun sayesinde ünlü oldu.Bazylhan dusupov yorumDoktorların halk ilaçlarıyla tedavi yöntemleri hakkındaki olumsuz eleştirileri, şifacının doğanın mucizevi güçlerine olan inancını güçlendirdi.

öğrenme

1995 yılında Dusupov'da eğitim gördü.Kazakistan Sağlık Bakanlığı bünyesindeki Cumhuriyetçi Bilimsel ve Pratik Doğu Modern Tıp Merkezi. Kendisine "Biyoenerjetik, gözlemci, arovision" döngüsünü geçme belgesi verildi. Bu belgeyi aldıktan sonra, pratik tıbbi faaliyetler yürüterek başladı. Ünlü terapi merkezinin Bazylkhan Dusupov tarafından kurulduğu o zamanlardı. Bu kurumun olumsuz değerlendirmeleri, öncelikle, bir odasının tedavi merkezinin unvanını hak etmediğini gösteriyor. Bununla birlikte, şifacı iş yerindeki odanın büyüklüğünün özel bir rol oynamadığını iddia eder. En önemlisi derin bilgi ve insanlara yönelik samimi sevgidir. Soylu davasında şifacıya yardımcı olan şey de budur.

Bazylkhan Dyusupov'un çalıştığı insanlar, incelemelerOnun tekniği hakkında farklı kaldı. Belki de her şey hastaların zihniyetindedir. Bazı insanlar, pozitif enerji akışlarını engellemek için şifacıyı böyle güvensizlikle tedavi eder.

kendini yetiştirme

Şifacıya göre, ozor bir yolun başlangıcı. Bu nedenle, yeni bilgi edinme arzusu çok büyük olmuştur. Sonuç, diplomaların "Ulusal Şifa" ve "Hipnoz" uzmanlıklarına girmesiydi (eğitim, Moskova Hipnoz Okulu'nda yapıldı). Ayrıca Bazylkhan'a "Biyoenerji-psişik" yeterliliği verildi. Ayrıca "Alternatif Tıp ve Psikoloji" ve "Masaj Teorisi ve Pratiği" programlarında eğitim aldı.basalkhan dusupov negatif yorumlar

Birçok profesyonel arasında tekrar tekrarHalk şifacıları en iyi tanınan Bazylkhan Dyusupov. Şükran gibi olumsuz geri bildirimler, bu şifacı için güçlü bir uyarandır. Bu yüzden o orada durmayacak.

Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik ederBazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder

Related news

 • Muhacir Böreği
 • Papatya Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı
 • Gerçek rakip bugün bile Fenerbahçe
 • Teknosa ile Media Markt görüşmeleri 13 Ekim’de kesildi
 • Çocuklar için ilaç Gedelix: kullanım talimatları

 • Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 33

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder


  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 16

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 28

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 35

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 23

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 66

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 72

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 2

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 73

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 35

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 14

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 65

  Bazylkhan Dyusupov: Olumsuz geri bildirim kendini geliştirmeye teşvik eder 6