Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 2019

Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 2019
09.05.2019

Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 63

"Bakhroma" - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler

"Bakhrom" - St. Petersburg'da oldukça ünlüBir restoran ağı. Eşsiz oryantal lezzeti, Gürcüce, Özbekçe, Ermeni ve Azeri mutfağının leziz yemekleri, rahat bir iç mekanı, nargile çeşitliliği ve işçilerin gerçek oryantal misafirperverliği sayesinde popülerlik kazandı.

Bu kuruluşların kendi teslimatı da var, bu nedenle evden çıkmadan lezzetli oryantal yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

"Bakhrom" - Valor'da bir restoranDaha önce de söylediği gibi, "Bakhrom" restoranlar zinciridir, ancak makale Valor caddesinde bulunanlardan biri hakkında ayrıntılı bilgi verecektir.

Iç mimari

Ağın tüm restoranlarının ayırdedici bir özelliği, salonların içi. Dekorasyonu ile, Valor'daki (35. evdeki) "Bakhrom" restoranı adını tam olarak haklı çıkarıyor!

İki kat vardır ve her birinin iç kısmıBu Doğu'nun eşsiz atmosferinde ıslatılır. Sen rahat etnik desenleri ile süslenmiş yumuşak yastıklar, rahat kanepelere yerleşmek ve garson beklerken size uzayda etrafında hayran mümkün olacak.

Odanın tasarımında çeşitli özellikler vardır.hoşnutsuzluklar: lambalara saçılmış, duvarlarda etnik desenler, boyalı plakalar, iç kısımlara mükemmel uyan süs bitkileri ve çeşitli boyalar.

Restorandaki aydınlatma yumuşak, çok parlak değil,bu da bu harika yerde kalma konforunu arttırıyor. Salonun küçük bir kısmı, Bakhrom'un tüm restoranlarının damgasını vurduğu ve tartışmasız avantajı olan açık bir mutfak tarafından işgal edilir.

Restoran "Bakhrom" Valor, 35Sipariş ettiğiniz yemeklerin hazırlığını izleyebilir ve kendiniz için aşçıların dürüstlüğünü görebilirsiniz!

"Saçak No.1", Valor'da (35 yaşında) ziyaret etmeniz gereken bir restorandır!

menü

"Bakhroma" şebekesinin herhangi bir restoranındageleneksel Özbek pilavı, Adana'daki kahapuri, tavuktan chahohby, tütünden tavuk, kuzu tükürdüğü ve oryantal tatlıların çok çeşitli çeşitleriyle hazırlanmış çeşitli yemekler deneyin.

Kurumun menüsünde tüm bulaşıkları daha yakından tanımak için bir yer var. Burada basit bir sebze salatası ve en iyi somon bifteki ve ünlü "Napolyon" pastasını bulacaksınız.

"Fringe" - Valor, orada yaklaşık 200 farklı ürün, bu nedenle şüphe bile büyük titiz kendine tatmaya şey bulabilmeleri hangi menü için restoran.

Bu ağın kuruluşlarındaki gıda kalitesi en üst seviyededir ancak şefler, mükemmeliğin sınırı olmadığını biliyorlar ve özelliklerini herhangi bir şekilde geliştirmeye çalışıyorlar.

Yapabileceğiniz bu mekanda mutfakun esaları hakkında konuşunsonsuza kadar, ama en doğru çözüm, kurumun ziyaretini ve istediğiniz her şeyi denemektir! Fotoğrafa bu yazıda sunulmuş olan Valor'daki restoran "Bakhrom", böyle mükemmel kalitede yemekler için şaşırtıcı derecede düşük fiyatlarla sizi memnun edecektir, çünkü çantaya güçlü bir darbe vurmaz.

yorumlar

Valor caddesindeki Cafe her gün çok ziyaretinsanlar ve bazı ziyaretçiler doğal olarak bu yer hakkındaki izlenimlerini paylaşmak istiyorlar. Bu kurum hakkında yapılan değerlendirmelerin çoğu olumludur: ziyaretçiler salonlardaki rahat atmosfere, hazırlanan yemeklerin kalitesine ve genel olarak hizmet seviyesine memnun kalmaktadır.

Restoran "Bakhrom" (incelemeler) Valor'da Ancak, bazı noktalar yeterliTartışmalı, örneğin yemek servis hızı. Bazı müşteriler, masalar arasındaki "çırpınan" Garsonların bir anda ve aynı zamanda her şeyi hızlı bir şekilde yapmak için birkaç ziyaretçiye nasıl hizmet ettiklerini heyecanla anlatıyor.

Diğerleri pişmanlıkla şunu rapor ediyor:Hizmet hızı açıkça istenen şekilde bıraktı. Tabii ki, yemek sunma hızı öncelikle kurumdaki ziyaretçilerin sayısına bağlıdır, bu nedenle emrini uzun süre beklemek zorunda kalanların şanslı olmaması oldukça olasıdır.

Zaten anladığınız gibi, ziyaretçiler "Bakhrom" (yorum) gibi, böyle bir kurum hakkında farklı görüşlere sahipler. Valor'da, 35 (bu arada, Peter Street), bu harika kurumu bulacaksınız.

ziyaretçi

Burada en çeşitli misafirler geliyor, çünkü herkesin seveceği bir şey var! İnsanlar çoğu zaman büyük bir şirketi toplamak veya bir tür kutlamayı kutlamak için bu restoranı tercih ederler.

"Bakhrom" Valor'da bulunan bir restorandır.cesurca ruh eşinizle bir buluşma için ideal bir yer aradı, çünkü salondaki yumuşak aydınlatma, sessiz müzik ve Doğu'nun eşsiz gizemli atmosferi, sizi romantik bir ruh hali için tam olarak ayarlayacaktır.

"Bakhroma 1" - Valor'da restoran Çocuklu genç aileler de bundan hoşlanacakKurum, çünkü çocuklarınızla birlikte oynayabilecekleri özel bir çocuk odası var, yemekler hazırlanırken. "Saçak" kesinlikle tüm aile için bir restoran dürüstçe ilan edebilirsiniz!

Yararları yerler

Restoranın birçok avantajı var elbette, bu konuda sessiz kalmak imkansız.

İlk ve ana avantaj açıkmutfak. Daha önce belirtildiği gibi salonun küçük bir bölümü, misafir kendi gözleriyle sipariş yemeklerin hazırlanması sürecini gözlemlemek fırsatı verir mutfak, için ayrılmıştır.

Restoranın ikinci inkar edilemez avantajı -Birçok farklı oyuncakla bir çocuk odasının varlığı. Çocuklarla güvenle "Bakhrom" a gelebilir ve çocuğunuzun kaçırması gerekmeyeceğinden emin olabilirsiniz! Bu arada, çocuk odasında Pazar günleri de çocukların sıkılmasına izin vermeyecek harika neşeli ve cana yakın animatörler var.

Açık artı tesisleri - sipariş etme fırsatıbir masa için kendine bir nargile. Tecrübeli ve nazik nargile işlerini iyi yapar, böylece kokulu bir nargile keyfini ve iyi vakit geçirebilirsiniz. "Bakhroma No. 1" ağının tüm restoranlarında, ziyaretçilerin rahatlığı için ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Restoran, alkolsüz içeceklerden kaliteli şaraplara kadar eksiksiz bir ürün yelpazesine sahip bir bara sahiptir.

Dobleshi sokağındaki kurumun yakınında uygun bir otopark bulunmaktadır.

Adres ve Zaman Çizelgesi

"Bakhrom" - açıklanan bir restoranBu makale şu adreste yer almaktadır: St. Petersburg, Krasnoselsky Bölgesi, Dobleshi Caddesi, metro istasyonu "Leninsky Prospekt" in yakınında, 35 numaralı ev.

"Bakhrom" - Valor'da restoran: fotoğrafKurum her gün 12:00 ile 03:00 saatleri arasında açıktır.

tamamlama

"Bakhrom" - Valor'da bir restoran, 35Salonların rahat iç, mükemmel eğitilmiş nazik personeli, üst düzey hizmet ve tabii ki, oryantal mutfağının lezzetli yemekleri birleştirir. Ve tüm bunlar, aile bütçenizi etkilemeyecek çok makul bir fiyat karşılığında alacaksınız.

Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 2019

Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 2019

Related news

 • İlaç Ginepristone. Yorumlar, açıklama, uygulama
 • Yandex anahtar kelimeleri - sitenin tanıtımına yardımcı olur
 • Çikolata Kaplı Meyve Çubukları
 • ÖRGÜ GELİN YELEKLERİNE İNCİLİ ÇİÇEKLİ MOTİF YAPILIŞI
 • Diyagramları ile Openwork melek tığ işi: fotoğraf, açıklama

 • Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 5

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler


  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 23

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 4

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 9

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 68

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 85

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 27

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 76

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 39

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 40

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 98

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 18

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 67

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 75

  Bakhroma - restoranda Validity, 35 (Saint-Petersburg): Değerlendirmeler 79