Büyük numara ayakkabı 2019

Büyük numara ayakkabı 2019
Büyük numara ayakkabı


Büyük numara ayakkabı !

Müşteri memnuniyetinin sürekliliği ve artması için firmalara birkaç naçizane öneri ;

Müşterilerinizle Düzenli Olarak Temas Kurun 
Belirli periyotlar da müşterilerinize ürünleriniz, fiyatlarınız vb konularda bilgiler verin, yeni çıkan ürünlerinizi duyurun, sektördeki gelişmeler ile ilgili bilgiler sunun. Bunun yanı sıra, müşterilerin doğum günleri, şirketlerinin kuruluş yıl dönümleri gibi özel durumlarda onların yanında olduğunuzu hissettirin.

Bu bilgilendirmeler müşterilerinizi rahatsız edici düzeyde olmamalıdır. Müşteriniz bu konuda sizden talepte bulunursa yapılmalıdır. Sürekli gelen sms veya e-postalar müşteri kaybına yol açabilir.  

Memnun Olup Olmadıklarını Sürekli Takip Edin 
Belirli periyotlarda yapacağınız araştırmaların yanı sıra, müşteriler sizden bir ürün aldıktan birkaç gün sonra onlara telefon, mail vb bir yolla ulaşarak aldıkları ürün ve hizmet ile ilgili memnuniyetlerini sorun. Kısaca onlara değer verdiğinizi hissettirin.

Müşterilerinizi Tanıyın 
Müşterilerinizi ilk alışverişlerinden sonra mutlaka hatırlayın, onları kendilerini tanıtmak zorunda bırakmayın. Sizin firmanızda özel olduğunu hisseden müşterileriniz, size karşı daha samimi, daha bonkör ve daha ilgili olacaklardır..

Müşterilerinize Teşekkürünüzü İfade Edin 
Müşterilerinize vereceğiniz küçük hediyeler onları hem mutlu edecek hem de size olan bağlılıklarını arttıracaktır..

Müşteri Şikayetlerine Karşı Duyarlı Olun 
Müşteri şikayetlerini ciddiye alın ve bunu müşterilerinize hissettirin. Şikayetlere mümkün olan en hızlı şekilde cevap verin. Eğer sorunu kısa sürede çözemeyecekseniz bile müşterilerinize bu konuda da sık sık bilgi verin. Müşteriler, sorunların çözümünün zaman almasını anlayışla karşılayabilirler, ancak kendilerine değer verilmemesini asla..

Çözüm Ortaklarınıza Dikkat Edin
çözüm ortaklarınızın, tedarikçilerinizin de müşterilerinize karşı sizin kadar duyarlı olmasını sağlayan. Sizin için iş yapan firmaların performansını, müşterileriniz sizin performansınız olarak algılayacaktır.

 

iriadam.com hakkında ;

i­riadam.com­  yola çıkış hedefi ; piyasada bul­unmayan özel ayakkabı numaralarının bulunmasını sağlamak ve çözüm ortağı olmak.

Erkek ayakkabı­sında büyük numaralar (45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52) ve küçük numaralar (36,­ 37, 38, 39) erk­ek ayakkabıları özel üretilmektedir. Tüm üretimler tamamen el yapımıdır.

Kadın ayakkabılarında ki bü­yük numara bulamama sorununa el atarak 41­ 42 43 numaralarda bayan ayakkabısının üretim ve satışı.

­Tabi söz konusu olan büyük numara olunca ­kişiye özel imalat yapmak ve çözüm üretme­k de misyonumuz haline geldi.

­Erkek bayan ayırt etmeden kişiye özel çöz­ümlerde üretmekteyiz.

­Erkek ayakkabısında 850 nin üstünde renk ­ve modele sahibiz.

Kadın grubunda ise 250 renk ve modelle hi­zmet vermekteyiz.

­Bir çok ünlü markaya da normal numaralarda­ üretim yapmakta ve aynı kalite model zenginliğini büyük numara ayakkabı giyen müş­terilerimize sunmaktayız.

­Büyük ve küçük numara bay bayan ayakkabı ­sektorunde kalıte ve model zenginliği ve ­satış sonrası hizmet kapsamında sektorumu­zde tek olduğumuzu gönül rahatlığı ile sö­yeyebiliriz.

Büyük numara ayakkabı 2019

Büyük numara ayakkabı 2019

Related news Büyük numara ayakkabıBüyük numara ayakkabı


Büyük numara ayakkabı


Büyük numara ayakkabı


Büyük numara ayakkabı


Büyük numara ayakkabı


Büyük numara ayakkabı