Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 2019

Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 2019

Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 71 29.01.2019, 02:56

"Autotrading": nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri

En büyük Rus çelik şirketlerinden binlercearaştırma merkezi "Faktör" bir topikal anket nesneleri. Rusya'nın merkez şehirler: Astrakhan, Volgograd, Yekaterinburg, Krasnodar, Moskova, Nijni Novgorod, Novosibirsk, Rostov-on-Don, Samara, St. Petersburg, Saratov, Ufa - en çok aranan yönlendirme profilin şirketlerin notunu belirledi. İlk üçte "Autotrading" LLC idi. Katılımcıların referansları, Rus şirketlerinin% 71'inin hizmetlerini kullandığını gösteriyor.

Tüm Rus şirketler

autotrading yorumlar Bu girişim gerçekten mümkünAll-Russian olarak nitelendirildi, çünkü şubelerinin tüm ağını (105'inden azı yok) Vladivostok'tan Kaliningrad'a taşıdı. "Autotrading" den kargo teslimatının coğrafyası bugün 3,5 binden fazla şehir ve Rusya'nın köylerini kapsamaktadır. Bu çalışmanın kapsamının etkileyici olması etkileyici değil mi? Bu nedenle, bu kuruluş hakkında geri bildirim İnternet'te yaygın değildir. Başarı, makul ve rekabetçi tarifelerle de elde edilir. Bu nedenle, "AutoTaging", federal taşımacılık ve lojistik hizmetleri pazarında önemli bir oyuncu.

Hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesiMüşteriler şirketin çalışmalarında stratejik bir odak noktasıdır. Günlük aktiviteleri, bireylerin hizmetlerinin uygulanmasından ayrı olarak, ana bileşen - küçük ve orta ölçekli işletmelerle daimi sözleşmeli işbirliğini içerir. Bu tür bir pragmatik politika sayesinde, ulaştırma ve lojistik hizmetlerinin hizmet verilen pazar payının "Autotrading" (Planlanmış) işlemindeki artışını gözlemliyoruz.

Ulaştırma ve lojistik pazarı

Rus pazarının stratejik makro analizigelişmeye ve çeşitlendirmeye olan belirgin eğilimini gösterir. Ayrıca, nakliye-ekspeditorskogo hizmetlerinin seviyesini yükseltmede lider "lokomotifler", LLC "Avtotreyding" e benzer şekilde federal düzeydeki işletmelerdir. Çalışmaları hakkındaki geri bildirimler, işgücü verimliliğini daha da artırmak için gerekli kaynaklara ve fırsatlara sahip olduklarını göstermektedir. Lojistikleri, bir lot teslimatının en uygun varyantını seçmenize izin verir. Aynı zamanda, küçük taşımacılık işletmeleri seçeneklerde daha kısıtlıdır ve bu nedenle bazen daha az verimli davranmaları, yani ekonomik faaliyetlerinden büyük maliyetlerle hareket etmeleri gerekmektedir.

Maliyetler aklı başında. Yük pazarının bileşenleri

nakliye şirketi otomatik ticaret LLC'ye atfedilen maliyetlerden bahsedelimMakro seviyesinde "Autotrading". Rusya geleneksel olarak yüksek bir nakliye ve lojistik maliyetine sahip ülkelerden söz ediyor. Rusya'nın GSYİH'sında, lojistik maliyetlerinin payı% 19'dur. Karşılaştırma için, Çin için aynı gösterge% 18, Hindistan ve Brezilya için% 11-13 arasında değişiyor, Almanya, İtalya, ABD, Japonya -% 8.3-9.4.

Mutlak rakamlardan bahsedersek, o zamanRus taşımacılık ve lojistik hizmetleri pazarının değerlendirilmesinde, en başarılı 2012 yılında boru hatlarını dikkate almadan hacmi 2.03 trilyon oldu. ovun. Şu anda, önde gelen piyasa trendi, depolama hizmetlerinin payında bir artıştır. Yüzde olarak, yapısı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Ulaştırma ve lojistik hizmetleri pazarının bileşenleri

% Olarak göreceli değer

Lojistik Yönetimi

0.7

Dağıtım ve depolama

5.8

Yönlendirme hizmetleri

6.2

Yük taşımacılığı

87.3

Tablodan görebileceğiniz gibi, mutlak liderkamyon. Ancak bunların mutlak yaygınlığı, ulaşım ve lojistik hizmetlerinin pazarının kapsamlı bir yoludur. Müşterilerinin LLC "Avtotrading" yorumlarının hizmet çeşitliliğinin İnternet notlarını takip ederken, ortalama Rus nakliye ve depolama hizmetleri seviyesine daha büyük bir nispi gösterdi. En iyi organizasyon şirkete müşteriye kesin teslimat süreleri ve iyi bilgi desteği sunma fırsatı verir.

Gerçekten, "Autotrading", üzerinde gelişiyorYirmi yıldan uzun bir süredir Rusya pazarı, müşteriye, oto, hava ve demiryolu taşımacılığının lojistik yetenekleri arasında değişen her türlü mal teslim yöntemini sunabilmektedir. Aynı zamanda şirket, karmaşık bir lojistik dış kaynak sağlayarak kitlesel bir müşteriyi çekmede modern yaklaşımlar sergiliyor.

Karmaşık dış kaynak kullanımı

autotrading yorumlar saint petersburgBu "alçakgönüllü" yabancı kelimeyi,sevgili okuyucular, rahatsız etmeyin. İncelemekte olduğumuz işletmenin faaliyetinin özünü ortaya çıkaran karmaşık bir kavram olarak anlaşılmalıdır. Ulaştırma şirketi "Avtotreyding", müşteri hizmetinin kurum içi teknolojilerinin gelişimini vurguluyor, bu sayede başarısı sayesinde:

- müşteri tabanının artırılmasıyla elde edilen konsolide kargo oluşumunun daha dinamik bir karakteri;

- Ağır (5 tondan fazla) ve büyük boy kargo dahil olmak üzere genel kargo ile profesyonel çalışma seviyesini arttırmak;

- Sevkiyatların depo işlenmesinin geliştirilmesi;

- Müşterilere kargo gümrükleme konusunda nitelikli destek vermek;

- Uygunluk belgelendirmesinde müşterilere yardım;

- önde gelen Rus sigorta şirketleri ile özel işbirliği sayesinde sigorta hazırlamada müşteri hizmetlerinin sağlanması;

- kargo taşımacılığına eşlik eden diğer hizmetlerin sunulması;

- Müşterinin menfaatleri ile varlığını almadan kargo alma olasılığı;

- Kargo gelişinin aşamalarını takip etmek ve müşteriyi gelişi hakkında bilgilendirmek.

Müşteriler için ek kolaylıklar, şirketin tekliflerini vaat ediyor: kapıya kargo teslimatı, müşteriye ağır ve büyük boy genel kargoların yüklenmesi için bir yükleyici ile birlikte.

>

Müşteri Servisi ile online Tracker online

Şirket autotrading predostavljaetzakazchikam kaliteli hizmet için ekonomi sınıfı Ücretleri taşıma.En fazla istemci hedef kitleye dahil etmek için her istemci online hizmet meşgul.mozhetocenit peşin, ne kadar olacak o şirketin Kurumsal sitesinde uygulanan teslimat, online izleyici '.

Bu programın başka bir amacı malları varış-siparişi teslimatı evrak işlerini yürütmek için bulunduğu nerede izlemek için müşteri yardımcı olmaktır.

Pratik çalışma ile belgili tanımlık hizmet vygljaditkak istemci markalı web sitesine oturum açmak için"Autotrejdinga" altında şifrenizi onların fatura numaralarının yanı sıra yöre isimleri ve gönderme tarihi kullanarak mal tanımlaması.Burada, Web sitesinde müşteri gerekli tavsiye ve bilgi şirketi.

Müşteri değerlendirmeleri: pozitif ve negatif

Internetkak Çarşamba, nerede istemcileri razmeshhajuto şirket autotrading Konuk değerlendirmeleri gözden geçirelim.St. Petersburg, örneğin, yediye servis edilir iştirakleri şirketlerin bu incelenmiş ve müşteri hizmet düzeyini incelemeye başlar.NET iç Yönetmelik çalışmaları gösteren çarpıcı yüksek procentpolozhitelnyh değerlendirmeleri.Taşıma dalı Kuzey Palmyra müşteri hizmeti. yük ileticileri yeterince verimliiyi profesyonel bilgi ve iletişim becerileri. Sonuç olarak, müşteri alırtaşıdığı bakımı hakkında doğru ve özel bilgi.autotrading personel referansları Moskova

Sushhestvuetustojchivaja Grup St. Petersburg girişimciler şirket. işbirliği bu gerçek bir uygulamadır.Onların yorumcular başlangıçta anlamlı ve hayırsever. onların akıl için ilk sözdür gerçek şu ki hiçbir konstatirovanie Rus lojistik günü Pazar ideal taşımacılık şirketi.

Anlamak doğru böyle bir görünüm dile getirmişti girişimciler için bu maddi bulgular için bir fırsat değil.Aksine, taşımacılık şirketi uzun vadeli işbirliği için ortak bir seçim için bir başlangıç noktası olduğunu.Biz geribildirim analiz göstermektedir: birçok girişimci-St. Petersburg otmechajutkonkurentnoe incelenen Hakkımızda Şirket autotrading kriteri "fiyat/kalite" hakim.Onlar da otmechajutkvalifikaciju ileticiler sunan anlamlı diyagramları firması.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın görüşlerini kritik Analizi

Yukarıda belirtilen özellikleri demonstrirujutdoveritelnye ve müşteriler ve autotrading bağlama gurur iş ilişkileri.Den personeli aynı zaman svidetelstvujutob, gecikmeden maaşları ödeme (Moskova) gelen geribildirim.

Bu arada, bir şekilde Moskova dalları vyzyvaetbolshe-değerlendirmeleri şikayet müşteriler tarafından Internet üzerinde çalışıyorum.Bile hoşgörülü girişimciler otmechajutzamedlenie kargo akar, Büyükşehir departmanları tarafından hizmet.Değerlendirme durumu iyileştirmek için aynı bu girişimcilerin bir başlangıç noktası olarakliderleri ticaretin "çalışanlar motivasyon artırmak için.

Motivasyon, yeterlilik iddia etti?

autotrading LLC değerlendirmeden edinildiMotivasyon faktorne sleduetsbrasyvat.Diğerleri yok iken Hayır onun sayesinde rashvalivajutsja müşteriler, dalları ayırmak?

Müşteri değerlendirmeleri kaçınılmaz stanutbolee sadık zaman üretken, motive işçi personel.Ama hayır önemli faktorkvalifikacii ileticiler. daha az kaliteli hizmetleri doğrudan iletme ile ilgili:

-tüm yolların; en iyi duruma getirme

-ne zaman bu işlemi olacak yüklemek için taşıma sunulmasıhazır;

-Teknik işlemlerle eşitlenmesi nakliye, gümrükleme, müzakere belgeler;

-kontrol "kontrol noktaları" izleme tarafından taşıma.

Eğer tüm negatif değerlendirmeleri yapıcı are?

Sushhestvuetstatistika, sadece autotrading tarafından hizmet verilen müşterilerimizin % 99 daha fazla daha fazla olan göre.Tam olarak memnun olduklarını "Bunun öyle olmalıdır. mümin hizmeti ile memnun olduklarını"kurallarına oyunu."Böylece onların değerlendirmeleri online bulamaz. onlar sayesinde, biz daha önce de belirtildiği gibi şirket tüm Rus seviyeye evrim geçirdi.Ancak, % 1'den az resmi olarak şirketin değil ujasnjajushhie ile sözleşme servis siparişleri temel şartları ile ilgili diğer istemcileri vardır.Onların online değerlendirmeleri olduğunu öğrenmesi kolay: duygu, paragraflar anlaşması için bir kaç başvurular bir sürü.

Tabii ki, madde üzerinde çalışan, biz olumsuz bir eleştiri ile karşı karşıya.Ama onları nesnellik. Örneğin, "tek seferlik müşteri, başlangıçta görmezden ipuçları ileticiler. göre bir sonuca formüle etmek, imkansız bir bilinen düzeyine sahip çalıştıSöz konusu olan "filtre" ve ekonomik göstergeler karşılaştırarak, gördük TC autotrading gösterirgerçekten etkili pazarlama stratejisi.

sürücüler

Güvenilir ve etkin taşıma bileşeni-predmetosoboj bakım şirketi autotrading.Değerlendirme için sürdürülebilir ve nitel iş şube Sürücüler, önemli değil sadece en gerekli sayıda Kiralık ve "omurga", yani değil ilk yıl için çalışan diğer uzmanlar var olduğunu gösteriyor.Ve bu geri bildirim, yönetim ve çalışanlar arasında karşılıklı saygı gerektirir.Bu görüşler şoförleri "otomatik" üstünde belgili tanımlık enterne deneyim tanıştık.Bu iç işbirliği yetenekli orta düzey yöneticileri şirketin sistemi zasluzhivaetrasprostranenija arasında buldum.autotrading Konuk sürücüleri

O govorjatob sürücüleri kendilerini? sorun ve dilek derhal, analiz ve tutarlı ve çalışma gerekli tespit edilmelidir.Önderliğinde ile ücretsiz telefon, yeterli bir ücret düzeyi-mek şartıyla onları lojistik sorunları sürücüleri olmalıdır.Bu şekilde ve proishoditformirovanie "kritik görevleri yerine getirirken yukarıdaki"çekirdek"yetenekli omuz".

Ücret, sosyal güvenlik

Taşıma hizmetleri sürekli genişlemesi Rusya pazarında şirketin ekonomik strateji işaretidir, bağlı kuruluşları autotrading büyüyen bir ağ.İlk yönlendirme izlenecek yolu göstereceklerdi İşveren çalışan yöneticileri için uzmanlaşmış yüksek yoğunluklu çalışma için geribildirim.Buna ek olarak, şirket garantiruetsocpaketi resmi istihdam.

Eğer farklı bir karşılaştırmalı analizi türetmek sektörler-aktarım işçi ücret burada ortalama.Tabii ki, daha fazla poluchajutdirektora schetbonusov ve tazminatlar için dalları.ukovoditeljami aynı orta "Otomatik", yeterince istikrarlı ve verimli eser teşvik etti.Geribildirim--dan personel svidetelstvujutob bu.

ealnyj ücret

Değerlendirme svidetelstvujutob çalışanları şirket maaş düzeyi bildirimi başlangıçta gerçek.İşe özel siteler ads--dan alınan bilgilere düşünün.Kurumsal müşteriler poluchaetna ile teknik işbirliği 35 bin eller.En düşük RUB; specialistpo iş-30-35 bin ruble iddia; sürücü Kategoriler "b" ve "c" (uzmanlık "tipper"-dan45 bin ovmak.; kişisel sürücü-ot50 binlerce masajı.; yük iletici sürücüsü üzerinden60 bin ruble); mağaza sorumlusu-35-40 bin ruble. Yükleyici-30-35 k.En düşük RUB; Packer, marangoz-33 bin RUB'dir.; teknik müşteri servisi-35 bin.En düşük RUB. (açık kaynak alınan).Otomatik değerlendirme işlem iş

Her zaman iyi muhafazakarlık olur? büyük ölçüde geleneksel Rus piyasa ödeme sistemi gösterirTC autotrading. geribildirim ne zaman onların nitelikleri başka alternatif iç profesyonel büyüme artırmak oldukça küçük personel govorjato.Ya da yetenekli bir adam mozhetstat bir şube müdürü (ve böyle boş pozisyonlar biraz), ya da başka bir şirkette daha fazla "ekmek" iş aramak zorunda.Makroekonomi perspektifinden bir gerçek marka vizyon ve strateji, ima bu İK politikası, tabii ki, Rus işgücü piyasası olumlu bir fenomen olmasına rağmen.

Sonuç

Ne gelecek için şirket yöneticileri dileyemezsin? gelecek büyüme ve refah.Gelecek için öneriler olarak geçiş otkriteriev geniş büyüme çalışma büyük promosyon için taban düzeyi tavsiye istiyorum.Ayrıca sleduetudelit eğitim daha ne ilgisi olabilir.

Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 2019

Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 2019

Related news

 • Halkalı Çeyizlik Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • One-Pan Garlic Parmesan Chicken And Vegetables
 • Kadınlar En Çok Nereden Öpülmek İstiyor
 • Vücut direncine karşı tavuk suyu çorbası
 • Ülkelere göre cinsel organ boyları
 • Regl Geciktirici İlaç

 • Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 63

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri


  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 24

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 47

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 78

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 65

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 98

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 71

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 31

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 49

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 48

  Autotrading: nakliye şirketi hakkında çalışanların ve müşterilerin değerlendirmeleri 81