Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adresAuto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres
Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

Bugün büyük bir şehirde, bunu yapmak zorkendi arabası. Km veya yeni araçlarla araç satın alabileceğiniz birçok salon var. Ancak, paranıza rastlayan ilk araba satıcısına güvenmeniz gerekmez. Çoğu yöneticinin maaşı satılan otomobil sayısına bağlıdır. Aynı zamanda, çalışanlar her zaman alıcıya karşı dürüst değildir. Belirli bir modelin kusurlarını saklamaya çalışırlar. Güven, sadece Plaza Auto gibi kanıtlanmış bir itibara sahip olan salonlar içindir. Bu şirket hakkında alıcılardan geribildirim en olumlu duyulabilir.

Şirket hakkında biraz

Kullanılmış araçları satın alın veya satarÖzel bilgi olmadan bir araç her zaman mümkün değildir. Dolandırıcıların pençelerine girmek çok kolay. Sorunu çözün kanıtlanmış bir otomobil şovuna yardımcı olacaktır. Mileage ile mükemmel teknik özelliklere sahip bir araba satın alabilirsiniz. Plaza Auto temsilcileri, tüm müşteri gereksinimlerine uygun olarak aracı seçmenize yardımcı olacaktır.

plaza oto müşteri yorumları
Araba showroomunda sadece gerçekleştiremezsinizsatın almak, ama aynı zamanda arabanızın teşhisini yapmak. Çalışanlar herhangi bir arızayı tanımlayıp onarmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca tüm gerekli parçaları ve parçaları satın alabilirsiniz. Gerekli tüm sarf malzemeleri talep üzerine satın alınabilir. Öne çıkmak isteyen araç sahipleri, araçlarını ek ekipmanlarla donattırabilirler. Tuning araba her zaman güzel ve orijinal.

Tula'daki showroom Auto Auto'yu ne çekiyor? Her şeyden önce, bu büyük bir kullanılmış otomobil yelpazesi. Herkes kendi beğenisine ve finansal yeteneklerine bir seçenek seçebilecektir. Güvenilirlik, garanti, mükemmel servis ve hizmet kalitesi - tüm bunlar Plaza Auto hakkında söylenebilir. Bugün için şirket, Moskova bölgesindeki bütçe araçlarının satışının lideridir. Tüm makineler kapsamlı satış öncesi eğitimden geçmektedir. Bütün bunlar satıcının daha elverişli şartlarda bir anlaşma yapmasına izin veriyor.

Eski araba değişimi

Eski modeli değiştirmek için bir ihtiyaç varYeni? Auto Show Plaza Auto ile bağlantı kurmaya değer. Prosedür oldukça basit. Tüm yapılması gereken şirketle iletişime geçmek ve ilgili başvuruyu doldurmaktır. Birkaç gün içinde, şirket çalışanları arabanızı takdir edecek. Bu verilere dayanarak yeni bir araç seçebilirsiniz. Gerekirse alıcı ek ödeme yapar.

Moskova'da arabalar İkinci el araç uzmanlarının muayenesiçok dikkatli bir şekilde. Gerekirse onarımlar yapılır. Bu, daha karlı bir değişim yapmanızı sağlar. Önemli hasar ve arızalar olmadan kilometreli kaliteli bir araç daha hızlı satılacaktır. Aynı zamanda, arabayı değiştirmeye karar veren müşteri, eski modelin satılmasını beklemeye gerek yok. İşlemin yapıldığı gün, araba bayisini yeni bir araçta bırakabilirsiniz.

Değişimi daha da karlı hale getirmek içinBağımsız bir atölyede bir aracın teşhisini ve onarımını tavsiye eder. Otomobil bayii, ideal bir teknik durumda olan araba ile gelirse, başarılı bir değişim yapma olasılığı birkaç kez artacaktır. Önceden, bir önceki sahibi hakkında tüm hatırlatıcıları kaldırmak için, çizikleri ortadan kaldırmak, iç temizlik yapmak için aracı sıraya koymak gerekir. Araç ne kadar iyi görünürse, showroom çalışanlarını daha pahalı bir şekilde değerlendirebilir.

Kullanılmış araba satış

Makinenin her saniye satışı nasıl yapılıravtoavladelets? Çoğu fotoğrafın satışını yapmak ve ağ ya da şehir gazetesinde uygun bir duyuru yapmak. Ardından potansiyel bir alıcı için uzun bekleme günlerini takip edin. Model popüler ve araç iyi teknik durumda ise, işlemin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi muhtemeldir. Ancak araba sahiplerinin çoğunluğu alıcılarını haftalarca hatta aylarca beklemektedir.

kilometre ile otomatik gösteri Moskova'da kullanılmış araba satmak için karlıotomobil gösterisi otomatik teklif eder. Sadece en yakın ofise hitap etmek veya ilgili uygulamayı gerçek zamanlı bir şekilde doldurmak gereklidir. Birkaç gün içinde araç değerlendirilir. İş gerçek profesyoneller tarafından yapılır. Salon adı verilen fiyat sahibine uygunsa, bir satış işlemi yapabilir. Böylece arabayı sadece birkaç gün içinde satabilirsiniz.

Kesinlikle herhangi bir araç kabul ederotomatik göster. Kilometre ile, araçlar herhangi bir teknik durumda itfa edilir. Otomobil çekici bir estetik görünüme sahipse ve aynı zamanda tamamen servis edilebilirse, salon bunu uygun koşullarda kolayca gerçekleştirebilir. Yıpranmış parçalara sahip eski otomobiller de talep görmektedir. Bu modeller sökme için tedarik edilir.

İkinci el araba satmayı planlayan müşterilershowroom aracılığıyla, işlemin tamamlanmasından sonra tüm tutarı nakit olarak almayı bekleyebilir. Ayrıca, para ilgili banka hesabına aktarılabilir. Salon çalışanları eski modeli daha yeni bir modelle değiştirmeyi teklif edebilir. Birçok müşteri için böyle bir teklif cazip görünüyor. Ama bu parça hala koşmadan bir araç almayı tercih ediyor.

Kredili kilometre ile araba

Kullanılmış bir araba bile karşılayabilirherkes değil. Motor gösterisi "Plaza", hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Sonuçta, seçilen araç krediyle satın alınabilir. Şirket 20 yerli banka ile işbirliği yapmaktadır. Bu durumda, müşteri kendisi hangi finans kurumunun işbirliği yapacağını seçer. Bazı bankalar, asgari bir belge paketi ile bir anlaşma imzalamayı teklif ediyorlar. Bir gelir belgesi sağlamak her zaman gerekli değildir. Ancak, bu tür bankalara olan ilgi çok daha yüksektir.

araba seçimi Kredilendirme sadık terimlerle sunulmaktadır. Asgari bir peşinat ile bir anlaşma yapmak için bir fırsat var. Kredi 1 milyon ruble kadar ihraç edilebilir. Desteklenen tüm arabalar ve onlar için fiyatlar, sözleşmenin banka ile sonuçlanmasından önce bile görülebilir. Potansiyel bir alıcının kasten seçim yapmak için birkaç günü vardır. 6 aydan 7 yıla kadar bir kredi süresi seçmek mümkündür. Sözleşmeyi daha uzun ödemeniz gerekiyorsa, daha fazla ödeme yapılacaktır. Ancak aylık ödeme asgari düzeyde olacaktır. Sınırlı mali kaynakları olan insanlar için çok uygundur. Ama ayda 5-7 bin ruble düzeyinde ödeme neredeyse herkesi karşılayabilir.

Kullanılmış bir ürünü satın almak için ihtiyacınız olan şeyOtomobil Fuarı'nda otomobil kredisi Auto Plaza? Müşteri geri bildirimleri, tüm prosedürün yalnızca birkaç saat sürdüğünü gösterir. Başlangıçta şirketin web sitesinde bulunan modelleri görmelisiniz. Daha sonra, alıcı doğrudan salon ile iletişime geçmeli ve ilgili uygulamayı doldurmalıdır. Çalışanlara çeşitli kredi programları sunulacak. Alıcı en uygun seçeneği seçer. Sadece finansal kurumdan bir cevap beklemek için kalır. Banka bir kredi vermeyi kabul ederse, aracın satın alınması işlemi sonuçlandırılır.

Araçlar nelerdir?

Potansiyel alıcılar geniş teklif edilirfarklı özelliklere sahip otomobillerin seçimi. Yerli araçların yanı sıra yabancı otomobil satın almak için bir fırsat var. Audi, Chevrolet, Peugeot, Ford, Skoda, Kia, Volvo, Lada, Lexus ve daha bir çok üreticinin geniş bir yelpazesi var. Salonun temsilcisinin, müşterinin taleplerine uygun olarak otomobil seçimini yapma olasılığı daha yüksektir. Ek parçalar ve sarf malzemeleri satın almak için bir fırsat var. Satışta araba paspasları, koltuk kılıfları, elektrikli süpürgeler ve çok daha fazlası var.

Salonun ana faaliyet alanıA, B ve C sınıfı araçların satışıdır. Ancak, az sayıda temsil edilen ve off-road araçların yanı sıra minibüsler. Taşıt araçlarının sahipleri bir değişim için anlaşma yapabilirler. Kesinlikle kullanılmış herhangi bir araba kabul edildi. Her ürün için uzmanlar her zaman doğru alıcıyı bulabilir.

desteklenen arabalar ve fiyatlar Bir araç satılabilirHem nakit hem de gayri nakdi ödeme için yapılmıştır. Kabinde, satın alınan aracı müşterinin banka kartından ödemenizi sağlayan bir terminal var. Yeterli paranız yoksa, taksitli bir plan yapabilirsiniz. Böyle bir hizmet, müşterinin başlangıçta toplam miktarın% 60'ından fazlasını oluşturması koşuluyla sunulur.

Sadakat programı

Auto dealer Plaza, her birinin değerini takdir ediyoristemcisi. Bir zamanlar bir araba bayii ile anlaşma yapmış olanların desteğe güvenmesi tesadüf değildir. Kullanılmış bir aracı satın alan herhangi bir müşteri indirim kartı alır. Araba bakımını uygun şartlarda gerçekleştirmenizi sağlar. Herhangi bir zamanda, bir arızayı gidermek veya aracı temizlemek için salonunu ziyaret edebilirsiniz. Çok çeşitli ilgili hizmetler sunulmaktadır.

Kullanılmış arabalar Nitelikli personel herkese sunulurMakine firmasında mevcut. Motor şov kendi işlerinde gerçek profesyonellerin duvarlarında toplandı. Arabada garip bir ses ya da yakıt tüketimi arttı mı? Sadece yardım için otomatik şov ile iletişime geçmek gerekir. Uzmanlar, problemi çözmek için mümkün olan en kısa zamanda kapsamlı bir tanı koyacaktır. Bu durumda, indirim kartının sahibi, diğer herhangi bir servis istasyonundan çok daha az hizmet ödemek zorundadır.

"Plaza" otomobil fuarı uzun vadede hedefleniyorişbirliği. Bu nedenle, şirkete ikinci kez başvuran müşteriler, ek indirimler sunulmaktadır. Ayrıca, şirket düzenli olarak önemli tasarruflara izin veren hisselere sahiptir.

Her müşteriye bireysel yaklaşımotomatik gösterinin temsilcileri Plaza Auto. Müşteri referansları, kişisel danışmanların açık bir şekilde çalıştığını ve seçilen araç hakkında maksimum bilgi sağlama konusunda istekli olduklarını göstermektedir. Potansiyel bir müşteriye salon müdürünün telefon numarası ile bir kartvizit verilir. Sorularınızı istediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Araba rezervasyonu yapma imkanı

Doğru nakliyeyi bulmak her zaman mümkün değildir.yeni araçların salonlarında anlamına gelir. İkinci el araçlar hakkında ve gerekli olmadığını hatırlayın. Ancak, misyonlardan biri gerekli modeli bulmayı başarırsa, "akıl yasası" tetiklenir - acil bir yolculuk planlanır veya gerekli bir miktar mevcut değildir. "Plaza" şirketi müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor. Şirketin temsilcileri, müşteriye bir araç rezervasyonu yapma teklifinde bulunacak. Sadece en az 10.000 ruble avans ödemesi yapılması gerekmektedir.

araba galerisi

Araç zaten ayrılmışsaSalon birkaç gün veya haftada ziyaret edilebilir. Bir koşuda, ancak uygun maliyetli bir araçla hızla satın alınır. Özellikle hızlı bırakma nadir modelleri. Ancak, avansı yapan alıcının endişelenecek bir şeyi yok. Önceden rezerve edilmeyen bir araba diğer müşterilere verilmez. Doğru miktar stokta değilse, bu bir araba satın almak için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, bir finans kurumu ile bir anlaşma yapmak ve kredi için bir araba satın almak mümkündür. Ayrıca, salon birçok banka ile işbirliği yapmaktadır. Potansiyel bir alıcı, desteklenen tüm araçları ve bunların fiyatlarını görebilir.

Başarılı olan çoğu müşteriBir araba kitap, şirket Plaza Auto (Moskova) hakkında olumlu bir yorum bırakın. Kanıt salonda sosyal ağlarda adamış çok sayıda grup tarafından sağlanır. Müşteriler için hoş bir ek olarak satın alınan aracı sadık bir şekilde teşhis edip onarabilmenizi sağlayan bir indirim kartıdır.

Diğer bölgelerdeki sakinler için araba satın alma imkanı

Küçük il şehirlerinde, her zaman değilİyi kullanılmış bir araba satmak için hızlı bir şekilde satın almak ve hatta daha fazlasını yapmak mümkündür. Bu nedenle, bir anlaşma yapma umuduyla sermayeye gelmek zorundayım. Motor gösterisi, potansiyel müşterileri Rusya'nın herhangi bir bölgesinden davet ediyor. Uygulama gerçek zamanlı olarak önceden doldurulursa, yeni bir aracın değişim veya satın alma süreci önemli ölçüde hızlanacaktır. Geri bildirime inanıyorsanız, salon temsilcisi ilgili anketi doldurduktan sonra ertesi gün tekrar arar.

Bazı ziyaretçileri şaşırtan tek şey,Yani bu biraz tanıdık bir iletişim. Çalışanların bu davranışları önemli bir dezavantaj olarak adlandırılabilir. Ancak, bu onların işlerini gerçekten yüksek seviyede yapmasını engellemez. Şehir dışı müşteriler tarafından sağlanan araçların değerlendirilmesi ve yeni bir aracın seçimi birkaç saat içinde gerçekleştirilmektedir. Seçim yapıldıktan sonra bir anlaşma yapabilirsiniz. Tüm prosedür genellikle üç saatten fazla sürmez. Yerleşik olmayan bir alıcı yeni bir arabaya geri dönebilir.

Kullanılmış araba kötü anlamına gelmez

Plaza Auto'nun showroomuna girmeden önce,Bazı müşteriler Moskova'da yeni bir araba satın almak için diğer seçenekleri düşünüyor. Burada birçok salon var. Soru sadece paradır. Potansiyel alıcının bir seçeneği vardır: kredi için yeni bir araba satın alın veya nakit için kullanılmış bir araba satın alın. Bir kişinin sınırlı mali kaynakları varsa, sorun acildir. Mükemmel teknik özelliklere sahip iyi bir ekonomi sınıfı seçeneği en düşük fiyattan satın alınabilir. Neden iki veya üç kez yeni bir model satın almalı?

Sorun şu ki tüm modern arabalar değilyüksek bir seviyede uzun süre çalışabilir. Bazen eski bir model satın almak çok daha güvenilirdir. Bu, özellikle bir araç satın almak için fazla miktarda para olmadığı zaman geçerlidir. Aynı fiyat kategorisinde 300 000 ruble veya ikinci el araba için yeni arabadan daha iyi kendini gösterecek? Cevap açık. Küçük finansal imkanlara sahip olarak, ikinci el makinelere dikkat etmek daha iyidir. Harika bir seçenek bir showroom Auto Plaza sunacak.

Şirketle ilgili müşteri geri bildirimleri duyulabilirdaha olumlu Müşterilere sadık koşulları, yüksek profesyonellikleri ve çok çeşitli modelleri çekin. Herkes kendi isteğine göre bir seçenek seçebilir. Hoş bir ikramiye, birçoğu, sarf malzemeleri, onarımlar ve yedek parçalardan tasarruf etmenizi sağlayan bir indirim kartı düşünün. Doğru yaklaşımla, kullanılmış bir araba yeterince uzun sürebilir.

İletişim Bilgileri

Motor şov Moskova'da, ul. Bolshaya Tulskaya, 19. "Erivan" alışveriş merkezi bir yönelim olarak hizmet vermektedir. Araba showroomuna toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir. 50 metrede bir metro istasyonu "Tulskaya" var. Araba satıcıları her gün, izinsiz günler hariç, saat 9.00'dan 20.00'a kadar. Gerekli tüm bilgileri açıklığa kavuşturmak için 8 (499) 397 72 68 numarasını arayabilirsiniz. Diğer bölge sakinleri 8 numaradan (800) 700 72 68 numaralı telefondan müdürle iletişime geçebilir. Çağrılar çalışma saatleri içinde günlük olarak kabul edilir.

Gerekli tüm bilgiler ayrıcaŞirketin resmi web sitesi. Gerçek zamanlı olarak, her potansiyel müşteri, kullanılmış bir aracın satışı veya satın alınması için bir başvuruyu doldurma fırsatına sahiptir.

Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adresAuto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

Related news

 • Tiramisu nasıl yapılır ile Etiketlenen Konular
 • Ayran Lekesi Nasıl Çıkar
 • Dimethicone kozmetik ürünlerinde: zarar veya fayda
 • Brokolinin faydalı özellikleri. Bu sebze kültürü nasıl pişirilir
 • Viktorya Örgüsü Battaniye Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres


  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres

  Auto Plaza Auto: müşteri yorumları, araç seçimi, adres