Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 2019

Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 2019
15.05.2019

Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 24

"Atakand" hazırlık: talimat ve öneriler

Daha fazla insan, hatta genç insanlar,yüksek tansiyon. Stres, olumsuz çevresel koşullar, yetersiz beslenme, istatistiklere göre, gençlerin bile vuruşlardan ve kalp krizlerinden muzdarip olmasına yol açmaktadır.

Bu ciddi hastalıkların ortaya çıkmasını önlemek için tasarlanmış birçok ilaç vardır. Bunlardan biri ilaç "Atakand".

İlacın talimatı, içindeki aktif maddenin kandesartan sileksetil olduğunu söyler. Yani ilacın uluslararası adı.

Testler, bu maddeninalıp kullanılan hızla aktif formuna dönüştürülür ve antagonistik özelliklerini sergilemez. İlacın önemli bir avantajı kandesartan olduğunu hazırlama "Atacand" talimatı parçası diğer antihipertansif ilaçların aksine öksürük neden olmaz, sağlar. İlaç çok düzgün bir şekilde, iyon değişimi düzenleyen basıncını azaltır, fakat kalp hızını ve pompalanan kan hacmini etkilemez.

İsveç'te üretilen ilaçriskli bir pembe bikonveks tablet. Her bir tabletin bir tarafında riskin üzerinde "A" harfi ve altındaki "CH" harfleri kazınmış. Diğer yandan, tüm kurallara göre verilen "016" gravürü ürüne yerleştirilir. Genellikle satışta 14 tablet için iki blisterli karton kutu bulabilirsiniz.

"Atakand" hazırlama, kullanım talimatlarıdetaylı ve anlaşılır bir şekilde açıklar, baskıda keskin bir azalmaya neden olmaz. Tabletler harekete geçtikten 2 saat sonra yavaşça, yumuşak bir şekilde başlar ve en yüksek etkiyi elde ederler. Bu nedenle ilaç, tedavi için kullanılır. Bir ay sonra ilaç, uzun süre dayanan basınçta kalıcı bir azalma elde etmenizi sağlar.

Talimatı açıklayan ilacın "Atakand" ın, yaşlarına bakılmaksızın insanlar tarafından iyi tolere edilmesi çok önemlidir. İlaç böbrek kan akışını arttırır, böbrek damarlarının çalışmasını normalleştirir.

"Atakand" hapları, doktorların ve hastaların değerlendirmeleri bunu doğruladı, iyi tolere edildi, yoksunluk sendromuna neden olmaz. Bu, ilacın herkes tarafından tüketilebileceği anlamına mı geliyor?

Tabii ki değil. "Atakand" anlamına gelen talimat, sürekli olarak bunu vurgulayan talimat, doktor tavsiyesi olmadan kullanılmak üzere kategorik olarak kontrendikedir. Hastanın vücudunun özelliklerini, ilaca verdiği tepkiyi ve doğru dozu seçen doktordur.

Belli bir grup insan varBu ilaç ile tedavi kontrendikedir. Bunlar hamile ve emziren, böbrek yetmezliği olan kişiler, renal arterlerin darlığı, aort veya mitral kapaktır. "Atakand" ilacı çocuklar tarafından alınamaz.

Bazı hastalarda özellikle dedozajın doğru seçilmemesi halinde, Atakand preparatı olumsuz yan etkilere neden olabilir: mide bulantısı veya solunum problemleri; farenjit, öksürük, burun iltihabı veya solunum yolu enfeksiyonlarının oluşumu. Bazen hastalar ateş basması, ağrı ya da baş ağrısı geri hissediyorum. Sıklıkla bir kaşıntı hissi vardır, kurdeşen gelişir. Söylemeye gerek yok, eğer herhangi bir yan etki oluşursa, hemen doktora gitmelisiniz.

Genellikle bireysel dozun doktor tarafından seçildiği gerçeğine rağmen, talimat günde bir kez bir tablette alındığını gösterir.

İsveç'te üretilen ilaç "Atakand", -oldukça pahalı bir ilaç. Fiyatı paket başına 1200 ila 1500 ruble arasında değişmektedir. Bu nedenle, düşük gelirli vatandaşların bazı kategorileri için, bir doktor daha ucuz ilaç analogları reçete edebilir. Bunlar: Sloven anlamına gelir "Candecor" (700 ila 800 ruble maliyeti), İsveç "Candesartan" (900-1000 ruble).

Aktif madde içeren ilaçlarla tedavi edildiğindemadde kandesartan, yönetiminin bazen zayıflığa veya hafif baş dönmesine neden olabileceği akılda tutulmalıdır. Bu nedenle, özellikle mesleği yüksek konsantrasyon gerektiren kişiler için dikkatli davranılmalıdır: şoförler, askerler, vb.

Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 2019

Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 2019

Related news

 • İklim değişikliği iPhone satışlarını artıracak
 • Mini Abiye Modelleri 2019 – 2019
 • Anne sütünden sonra en sağlıklı besin Yumurta akının mucize faydaları
 • Plasentanın düşük konumu - nedenleri ve sonuçları
 • Bebeklerde Ergenlik Dönemi 18-36 Ay Arasında Gerçekleşiyor

 • Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 85

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler


  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 55

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 31

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 57

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 64

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 62

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 44

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 34

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 81

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 52

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 64

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 20

  Atakand hazırlık: talimat ve öneriler 10