Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri

Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri

20.04.2019

Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 38

Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri

Antik çağda mercanların çalılıkları deniz denirbahçeler. Onlar özel bir bitki türü olarak kabul edildi ve sadece 20. yüzyılda organik kökenleri kuruldu. Ve aşağıda tartışılacak olan minerallerin kendileri, bu poliplerin taşlaşmış iskeletlerinden başka bir şey değildir. Mercanlar siyah, beyaz, sarı, pembe, kırmızıdır. İkincisi, mücevher ve geleneksel olmayan tıpta en çok talep gören ülkeler.

Astrolojik endeksler

mercan taşı özellikleriİlginç mercanlara bakalım. Astromineralojide taşın özellikleri, savaş benzeri Mars gezegeni ile ilişkilidir. Dahası, Dünya'nın taşlı bir doğası olduğu için Mars'ın mercan olduğu inancı vardı. Kırmızı mercan giymek kalp çakrasını olumlu yönde etkiler ve güçlü şifa enerjisi ile doldurur. Bir mineral - Koç, Terazi ve Toros için en uygun olan zodyak işaretleri.

Astrolojide taşlar genellikle erkek ve dişilere ayrılır.kadınlar. Kırmızı - sadece erkek, beyaz - kadın mercan. Taşın özellikleri sahibine aktarılabilir. Bu nedenle, kolyeler seçen bayanlar, bu tondaki tonlardan ve tonlardan oluşan bir mineralden bilezikler keskinleşir, karakterlerinde sertlik, atılganlık, savaşmazlık görülür. Dahası, efsanevi Amazonlar mercanlardan süslemeler taktılar ve bütün erkeksi kabile-kabilesinin gök gürültüsü fırtınasıydı! Beyaz mercan tamamen farklı bir maddedir. Taşın özellikleri tamamen zıttır: insanlar üzerinde yumuşaklık ve esneklik izlenimi yaratır ve bu nedenle kadınlar için daha uygundur. Böyle bir hatıra ya da süs eşyası olan bir adamsa, karakteri kısa süre sonra çocuksu, kaprisli ve davranışta - görünür hale gelir. Bu nedenle astrologlar, taşla "iletişim halinde" bir "cinsiyet" yaklaşımının gözlemlenmesini şiddetle tavsiye ediyorlar.

kırmızı mercan taşı özellikleriAstrominoloji, hamileliği çağırırgezginler mercan. Taşın özellikleri, kötülükleri ve dolandırıcıların kötülüklerini ve kötü düşüncelerini saptırmak, yaklaşmakta olan bir sel ya da başka bir doğal afet hakkında ustalarını uyarmaktır. Başka bir mineral, maceracılara, yaratıcı meslek sahiplerine iyi bir yardımcı olabilir. Sıcak taş başları parlak, olağanüstü ve hatta romantik eylemleri itebilirler. Bu özellikle sevgililer için doğrudur ya da kendini inkar gerektiren bir tür iş tarafından ciddiye alınır. Manevi uygulamaları inceleyen insanlara, mercan meditasyon ve görselleştirme için odaklanmaya yardımcı olacaktır. Ve genel olarak, uzun bir süre için mercanlardan uzun süre muskalar en güçlü olanlardan biri olarak adlandırıldı.mavi mercan

Tıpta mercan

Geleneksel olmayan tıpta, daha önce popülertoplam, kırmızı mercan (taş). Özellikler (zodyak işareti, aslında, çok önemli değildir) renk ve kanın yakınlığı ile ilişkilidir. Böyle bir taşın kanın canlılığını ve enerjisini arttırdığına inanılmaktadır.mercan taşı özellikleri burç Ilgili boncukların boncuk veya kolyelerrenk tüm vücut tonunu artırır, depresyon, korku ve nevrozları geçer, ilgisizlik, bağışıklık sistemi uyarılır. Dahası, bilinçaltı kırmızı mercanı bile etkiliyor! İyileştirme gücünün taşı, rüya görürse, bir insanın uzun ve zayıflatıcı bir hastalıktan kurtulacağı gerçeğinde kendini gösterir. Ancak pembe mercanlar, acı ve diğer kalp problemleri hakkında ciddi endişe duyanlar için uygundur.mercan bilezik

Evinizi dekoratif ile dekore etmek istiyorsanızmercan dallarından elementler ya da onlardan bir mücevher al - doğal taş satın almaya çalış, ve sahte değil. O zaman harika bir tılsım-muska olacak.

Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri

Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri

Related news

 • Osmanlı şerbeti tarifleri
 • Elmalı Kurabiye
 • Bayanlarda Kronik Yorgunluk Nedenleri
 • Kamburluk nasıl düzeltilir ile Etiketlenen Konular
 • Tığ Oyası Yapışık Çiçekler Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

 • Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 30

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri


  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 77

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 15

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 19

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 66

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 38

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 73

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 60

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 56

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 70

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 81

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 96

  Astrominoloji dersleri: mercan, büyü ve medikal taş özellikleri 93