Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğrafŞarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf

21.05.2019

Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 1

Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf

Alex Malinovsky'nin biyografisi 9 Temmuz'da başlıyor1986. Bir adam Magadan'da doğdu, kardeşi ikiz Gregory ve kız kardeşi Maria da ailenin yanında yetişti. Çocuk büyüdü "annenin oğlu" Annesi sürekli çalışmaya başladı, fikirleri ve düşünceleri onunla paylaştı. Alex ılımlı yaşayan bir ailede büyüdü, annesi bir poliklinikte bir sağlık görevlisi olarak çalıştı ve oğlunun ayak izlerini takip edeceğine inandı. Bununla birlikte, çocuğa tamamen farklı bir kader gelmişti. Ailenin refah seviyesini yükseltmeye karar verdikten sonra annem bir noktada bir şans denemeye karar verdi, daireyi sattı ve kendi işini açtı, bu da bana biraz daha ayağa kalkmamı sağladı. Okul çağındayken, Alex sivilcelerle başlayıp sınıf arkadaşları ve öğretmenlerle iletişimde zorluklarla biten çok sayıda sorun yaşadı.

Alex Malinovsky biyografisi

Öğrenci yılları

Alex Malinovsky'nin biyografisi yeni başladıGelişim sonra ebeveynler araba ile kardeşlerine verdiler. O sırada statü tanımı önemli bir şeydi. Adam uyuşuk ve kendine güven duygusu yaşadı. Bu etkinlikten sonra, gelecek şarkıcı yalnızca kendi organizasyonunu değil aynı zamanda bir çok arkadaşı ve hayranını buldu. Gelecek pop yıldızı, 2006 yılında, caz ve vokal sanat kolej Bölümü gider, bundan sonra sermaye Hukuku Enstitüsü bitirdi. Bu davranış, anne ve babanın böyle bir karara karşı olmasına rağmen, adamın planlarının uygulanması ve rüyanın gerçek haline dönüştürülmesi olarak düşünülebilir.

Kariyer nasıl başlamıştı?

Alex Malinovsky'nin biyografisi dikkat çekicidir,vokal öğretmenleri defalarca alışılmadık tınıldıklarını kutladı. Buna rağmen, sanatçı sadece Belarus'ta şarkıcı olarak kendini gösterdi. Büyüleyici bir sese, sahnedeki ve bireysel karizma yapma kabiliyeti sayesinde fethedilen hayranlar.

Alex Malinovsky biyografi ve kişisel yaşam

Alex, Belarus'ta yaygın olarak bilinir veUkrayna'da düzenlenen "Star Dance" adlı eğlence programına ve "Eurovision 2019" yarışmasına katıldı. Kısa süre sonra ekranda "Git" şarkısı için video çıkıyor. Klip, uzmanların ve hayranların beğenisine sunuldu; kaliteli üretim, duygusal ses ve güzel tasarımı belirledi. Parça müzik ve radyo kanallarında defalarca dolaşıyor. Bundan sonra sanatçı, post-Sovyet alanının hemen hemen tamamında halkın favorisi haline geldi.

Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi ve yaratıcılık

Adlı şarkıcının en ünlü kompozisyonuUkrayna kanalı M-1'de ve radyo istasyonlarında sık sık bükülen "bırakın". Sanatçının ikinci hiti - "Seviyorum, kendimi daha iyi hissettiriyor". Bu şarkı "Rus radyo", "Millennium", "Önce" ve "Popüler" radyo kanallarında tanıtıldı. Sanatçının kariyeri günler değil zamanla gelişti. Makalede biyografisi sunulan Alex Malinovsky'nin müzik ve metinleri kendisi oluşturduğunu belirtmek gerekir. "Konuşalım", "Ses" ve bir dizi başka proje programına girer. Şarkıcının, sigaraya, uyuşturucuya ve alkole karşı kategorik olarak sağlıklı bir yaşam tarzının ateşli bir destekçisi olduğunu belirtmek gerekir.

 Alex Malinovsky fotoğraf biyografisi

Ek Etkinlikler

Şarkı söylemeye ek olarak, sanatçı,moda alanında kendini kanıtlamayı başardı. Alex Malinovsky (aşağıda biyografisini ve kişisel yaşamını değerlendireceğimiz), şık bir proje olan Number One'ın öncüsüdür. denilen Parçanın sanatçısı "Yalnızca bir adres" milyonlarca hayranı arasında sadece popüler hale geldi, aynı zamanda "Meme Kanseri Karşı Omuz Omuza" bir hayır projesi oldu. Bu tür eylemler sayesinde sanatçının popülaritesi milyonlarca hayran arasında arttı.

Alexey Malinovsky: photo, biyografi, özel hayat

Sanatçıya göre kişisel hayat henüz gelmedi. Kardeşinin iki kez evli olmasına rağmen, ünlüler bir aileye başlamak için acelen içinde değiller. Sanatçı, şu anda romantik bir ilişki yaşamadığını itiraf ediyor çünkü neredeyse her zaman yaratıcılığını ortadan kaldırıyor.

Bununla birlikte, şarkıcı,tasarımcı - Masha Tsigal. Bu ilişkilerin sadece samimi veya profesyonel olduğu söylentileri var. İlişki hakkında çok az ayrıntı var, çünkü çift toplantılarının özelliklerini gizli tutuyor. İlk kez birlikte görüldüler ve Muz-TV ödülü için açıkça flört ediyorlardı. Masha ve Alex bütün töreni birlikte geçirdi. Nadiren müşterek görünme vesilesiyle çift, her birinin mesleki işlerle yakından ilgilendiğini söyledi. Biyografisinin tüm hayranlarını ilgilendiren olaydan sonra Alex Malinovsky, Kazakistan'a gitti ve arkadaşı başka bir etkinliğe gitti. Masha'nın yeni bir tasarım kıyafeti projesinde çalıştığı bilinmektedir.

alex malinovsky biyografi şarkıcı

İlginç gerçekler

Birinci Kanal'da gerçekleştirilen "Golos" adlı müzik projesinden sonra sanatçının kariyeri hızla gelişmeye başladı.

2006 yılında Alex, Moskova'da bir hukuk okulundan mezun olduktan sonra Çağdaş Sanat Enstitüsünün (vokal) öğrencisi oldu.

Şarkıcı Alex Malinowski, biyografi ve yukarıda gösterilen hangi fotoğraf, moda alanında birçok ödül kazanır.

"The Voice" projesinde şarkıcı şarkı söyledi"Belovezhskaya Pushcha", danışmanı Dmitry Bilan'dı. Jüri üyelerinden biri olan A. Gradsky, genç sanatçının performansını eleştiren önemli bir husustur.

Alex'in de belirttiği gibi, hakimler tabii kiDoğru. Alexander Gradsky şarkıcının performansıyla ilgili olarak adil şeyler dile getirdi. Ancak bu, daha fazla gelişme için ek bir motivasyon haline geldi. Sonuçta, şarkıcının eserlerinde ilk adımları attığı için, hatalarını ve eksikliklerini düzeltmek için çok zaman vardır.

alex malinovsky biyografi şarkıcı fotoğrafı

Sonuç olarak

Alex Malinovsky - kendini deldiğinde şarkıcıbaşarıya giden yol. Sahnenin uğruna, avukat olarak kariyerini bile feda etti. Show işi böylesine fedakarlıktı ve şimdi şarkıcı binlerce çağdaş müziğin fanatiği hayranıydı. Ünlü şov "Ses" genç şarkıcı Pelageya, İlya Yudichevym Philip Cherevko Kashnikova Anastasia, Elvira Kalimulin Artem Kacharyanom ve diğer birçok yetenekli sanatçılar ile aynı sahnede gerçekleştirmek için bir şansı vardı. program tüm hakimler olumlu algılanan yaratıcılık Malinowski olmadığı gerçeğine rağmen, o sinirlenip, ama geliştirmeye devam etmez. Kariyeri boyunca sanatçı kanserden etkilenen insanlara yardım amacıyla hayır işleri de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kendini göstermeyi başardı.

Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğrafŞarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Akşener: Fıratın doğusu mutlaka temizlenmelidir
 • Paul Walker nasıl öldü. Sebepler ve gerçekler
 • Modaya Giriş Dersleri: Gardıroplarımızın Süper Kahramanları Beyaz Gömleklerle Yapılmış Birbirinden Güzel 27 Kombin
 • Kimsenin beklemediği sürprizler olabilir

 • Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 30

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf


  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 24

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 46

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 61

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 85

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 84

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 85

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 96

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 68

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 2

  Şarkıcı Alex Malinovsky: biyografi, kariyer, kişisel hayat, fotoğraf 71