Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosuAnnelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu
Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

Kadınlar Günü veya Anneler Günü'nde çok gereklianneler hakkında komik sahne. Nazik, dokunaklı ve biraz komik olmalı. Sonuçta, anneler hakkındaki sahne hayatın kendisini yansıtır. Ve annelik ve eğitimde, çoğu mizahla birlikte ele alınmalıdır, çünkü aksi halde ebeveynler buna dayanamazlar.

Salonun dekorasyonu

Kadınlar Günü ve Anneler Günü'ne genellikle çocuklardakurumlar bayram etkinlikleri düzenler. Salonu güzelce dekore etmeye başlamadan önce çok önemlidir. Bunun için balonları, büyük kağıt çiçekler, duvar gazeteleri, standları kullanabilirsiniz.

Fotoğraf galerisi "Çocukluğumuzdaki annelerimiz" olabilirYarışmada başlangıç ​​noktası. Bunu yapmak için resimlerin altında çocukların annesi tarafından yazılan, anneleri mühürlenmiş bir yer bırakılmalıdır. Yakında, verilerinizi koymalısınız. Bu yarışma özetlenirken kazanan seçmenize yardımcı olacaktır.

anneler hakkında kroki

Bebek atasözü "Bir itfaiye arabası gibi!"

Annem hakkında komik sahneler üzerine inşa edilebilirÇocukların konuşmalarından alıntılar. Her ebeveynin "kumbara" daki setler, sadece hafızayı zorlamak ya da en gülünç çocuk cümlelerinin toplandığı bir günlük açmak için gereklidir. Genellikle anekdotların temelini oluştururlar. Örneğin, anneler hakkında kısa bir kroki böyle olabilir.

"Oğlum, ben güzelim" - annemden aynadan önce feragat etmesini ister. "Evet, anneciğim ..." hevesli çocuk nefes kesici bir şekilde fısıldıyor. "Sadece bir itfaiye arabası gibi!"

Çocuk ifadeleri. "Dinozorlar neredeydi?"

Ya da anneler hakkında başka bir sahne var.

 çocuk skeçleri

Çocuk taşıdığı bisiklete bakıyorsokakta bir komşunun kızı. Kızı korna öt çalışırken, direksiyonu dokunur. "? Sen küçükken anne eski zamanlarda, sizinle bir bisiklet oldu" Anne ne yazık ki cevap: Sonra düşünceli sorar "Hayır oğlum, ben ... ne yazık ki, böyle bir güzellik değildi var" - "Evet, uzun süre öyleydi. Dinozorlar o zaman bile mi? "

Senaryo "Üç anneler"

Tatil için çocuk seçmek çok önemlidirAnne sevgisinin gösterdiği anneler ve büyükanneler hakkında eskizler, bakım. Bu malzeme sadece bu gereksinimleri karşılar. Şiirsel çocuk sahneleri, bazen sunum yapan kişinin veya yazarın katılımı ile oynanmaktadır. Ayrıca büyükanne, anne ve Tanyushi'nin rolleri vardır. Bu nedenle, anneanneler ve anneler için bu tür sahneler uygundur.

Yazarın sözleri:

Tanechka akşam oynamak için oturdu.

O bebeği çıkardı-o uyumaya yetecek kadar vardı!

Tanyusha'dan bir soru sordu.Tanechka'nın sözleri):

"Nesin sen, küçük kız, burnunu mu astı?

Yine bütün gün oynadı, fidget,

Ayrıca kesinlikle bir akşam yemeği reddetti?

Nasıl işkence ettim, kızım seninle!

Yakında bir maç kadar zayıf olacaksın!

Anne ihtiyacına uyarak, pikap!

İşte canım, çay ve peynirsin! "

Yazarın sözleri:

Anne Tanya işten eve geldi.

Tanya sordu (Annemin sözleri):

"Nasıl, kızım, iş mi?

Yine bütün gün oynadı, fidget,

Ayrıca kesinlikle bir akşam yemeği reddetti?

Nasıl işkence ettim, kızım seninle!

Yakında bir maç kadar zayıf olacaksın!

Anne ihtiyacına uyarak, pikap!

İşte canım, çay ve peynirsin! "

Yazarın sözleri:

Sonra anneannem annemin annesi geldi.

Ve Tanya anneme sordubüyükannenin sözleri):

"Kızı çok yorgun görünüyorsun ..."

Muhtemelen, tüm gün yorgun yedin mi?

Okulda çalışıyorsun ama kendini iyi hissetmiyorsun!

Bugün öğle yemeğinde tekrar kaldı mı?

Nasıl işkence ettim, kızım seninle!

Yakında bir maç kadar zayıf olacaksın!

Anne ihtiyacına uyarak, pikap!

İşte canım, çay ve peynirsin! "

Yazarın sözleri:

Üç anne, yemek odasında üç kız çocuğu,

Üç anne kızlarına küskünce bakıyorlar.

Kolay değil, anneler olmak kolay değil,

Kohl kızları çok inatçı!

Anneannelerin ve annelerin sahneleri

Oğul ve anne hakkında senaryo

Seyirci tarafından iyi alınan komik skeçler hakkındaanne ve çocuk büyüdü. Sonuçta, ebeveynler daima yavru çocuklarını düşünür. “Okulun annesi ve oğlu-direktörü” sahnesi zaten klasik hale geldi. İkiye katılın.

Anne oğlunu uyandırır: "Kalkma zamanı, yoksa yine geç kalacaksın! Yüksel, evlat, bütün çocuklar çoktan okula gitti! "Oğlum:" Peki, yarım saat, anne! Bu okuldan bıktım! - "Oğlum, yapamazsın! Okul senin sorumluluğunda! "-" Ben istemiyorum! Maslov yine kirli bir paçavra atacak! "-" Hala okula gitmek zorunda! "-" Ben gitmeyeceğim! Ivan Petrovich bana niggling, her zaman hatalar arıyor! "-" Seçici durdurun. Ayağa kalk, tembel! "-" Ve Filippova dilinin ardında bana gösteriyor, her türlü isimleri anıyor! "-" Peki ya şimdi? Hala okula gitmek zorundasın! Sen bir yönetmensin! "

Senaryo "Ben çiğnemedim, muhtemelen ..."

Çocuklardan anne için kısa bir sahne sık sıkgerçek olaylara dayanmaktadır. Sıklıkla "Yeralash" dan komik hikayeler alınır ve çocuklar tarafından tatildeyken tekrarlanır. Örneğin, burada böyle bir bölüm tüm misafirleri ve seyircileri eğlendireceğinden emin olabilirsiniz.

Annem patatesleri keser ve kıza bir peri masalını anlatır ve kızı da yakını yerler.

"Ve Kırmızı Başlıklı Kız, büyükannesine ormana girdi. İyi çiğneyin! O yürür ve gri kurt doğru. Çiğniyorsun, daha iyi çiğneyin! Kızı aldattı, önce kulübe koştu ve büyükanneyi yuttu. Çiğneyecek misin yoksa etmeyecek misin? Sonra kızı yuttu. Rui, sana söylüyorum, daha iyi çiğneyin! Ama sonra avcılara geldi, kurt gördü, karnını açmıştı. Yiyecekleri iyice çiğneyin, ne kadar söyleyeceksin! Ve büyükannesi ve torunu canlı ve sağ salim çıktı ... "

Kızım bir kaşık koydu, ayağa kalktı ve şöyle dedi: "Bu, çünkü annem dinlemedi ve yemeği düzgün çiğnemedi!"

Senaryo "Günlüğü nerede?"

Okul etkinliklerini annelere adanmış festival temalı etkinliklerle ilişkilendirmek mümkündür. Onlar da gerçek hayattan alınır. Örneğin, genellikle çocuklardan anneler için bir sahne derecelendirmelerin kontrol edilmesi ile ilişkilidir.

"Oğlum, pantolonunu yine bilgisayarına mı kızdırıyorsun? Böylece cahil kalacağım! "- Annem gence döner. "Geriye, atalarınız! Bilgisayar ilerliyor! Bu tekniğe hakim olan sadece bugün bu kişi kültürlenmiş ve geliştirilebilir. Ve ben - sadece böyle bir insan, kültürlü, gelişti ve eğitimli! "- Küstahça bir genci yanıtladı.

Anneler Günü sahne

“Öyleyse bana günlüğünü, kültürel ve eğitimli olanını göster!” - Anne pes etmiyor. "Ve nerede o?" Diye soruyor, bilgisayardan bakmıyor. "Muhtemelen portföyünüzde!"

Oğul okul çantasında rummaj yapıyor, ama hiçbir şey bulamıyor. "Orada yok!" Çek, görünüşe göre, geçti! "- Adam cevaplar ve bilgisayar başında tekrar oturmaya çalışır. Annem onu ​​kaldırır, oturur ve bir şey aramak için faresini koparır.

"Anne, şimdi beni mahvedeceksin, kaybedeceğim!""- Dürüst olmayan öğrenciyi bağırır. "Sen, Sonny, çoktan kaybettin! İşte bak, bu senin elektronik günlüğün ve öğretmeni bir çek için almadı! Ve içimizde ... iki Rusça ve matematikte bir sayı görüyoruz! Aha, ve burada da laggardlar için ek görevler var ... Bu yüzden oyununu kapat ve işe koy! Bilgisayar ilerliyor! Bu tekniğe hakim olan sadece bugün bu kişi kültürlenmiş ve geliştirilebilir kabul edilebilir, "oğlunun annesi bir snited tonda tekrarlar.

Oğlu, kafasını kasıp kavurdu. "Nasıl? Ve Vovka, sadece günlüğü ve sürücüyü saklamanız gerektiğini söyledi ... Evet, bilgisayarları anlayan ebeveynlerle yaşamak zor! Oh, bu ilerleme! Keşke bilgisayarım kırılmış olsaydı! "

Senaryo "Mama-gamer"

Kızım bilgisayar başında oturuyor. Anne girer.

"Kızım bana" Sınıf arkadaşları "vsunu ver!"

Kız isteksizce yol veriyor. Annem bir paket fotoğraf çektirir, sürücüyü açar ve oraya koymaya çalışır. Kızı gülüyor: "Anne, ne yapıyorsun! Basılı resimleri neden sürücüye koyuyorsunuz? "-" Ve nasıl gerekli? "-" Elektronik medyadan yapıldı! Flaş sürücü nerede? "- Çakmak gibi küçük bir şey mi?" - "Evet, bir çakmak! Ve ilk önce siteye giriş yapmanız gerekiyor! Girişiniz nedir? "-" Kim? "-" Giriş, Anne! Eh, kelime bir kod kelimesidir, Latince harflerle yazılmıştır - kız annesini gösterir. "Ve burada bir şifre yazıyorlar!" - "Ah! Şimdi, geri çekil! "Kız geri dönüyor, annem kasten anahtarları kontrol ediyor, kağıdı kontrol ediyor. Kız elini sallıyor ve evi terk ediyor, kafasını sallıyor - işte o "aptal" bir anne!

Çocuklardan anneler için sahne

Ön kapı çarpıyor. Annem kulaklıkları çıkarır, hızlıca klavyeye oturur, Skype'ta sohbet etmeye başlar: "Bu Paracetamol! Finik, hazır mısın? Kızım gitti, iki saatimiz kaldı! Başlıyoruz! Haydi, soldaki Tek Gözlü Alaycı Kuş'u atlayın ve sağa doğru üfleyin! Dağa atla! Çatıda saklanın yakında! Görmüyor musun? Ok merhaba! Sen de işyerini serbest bıraktın mı? Hadi, sağa, sağa doğru ... Bam! Bitti !!! Ha-ha! Bizim aldık! Gezegenimize, Omerweiter gezegenine iki saniyede uçuyoruz! Çok kollu Visheers bizi bekliyor! Hiperbolik lazerler unutulmadı mı? Hadi! "

"Anneler Günü"

Oğlan hırsızları yere süpürüyor. Oda büyük çantalı bir anne içerir. Şaşkınlıkla etrafına bakar ve korkuya oturur. "Oğlum ne oldu? "Neden buna karar verdin?" - "Neden aniden temizlemeye başladın?" - "Yerde sadece çöp vardı, süpürmeye karar verdim!" Anne rafa dokundu ve kalbi yakaladı: " Tozu sildin! Beni tekrar müdüre mi çağırıyorlar? "-" Hayır, sadece sana yardım etmeye karar verdim, orası her yerdeki tozu sildi! "-" Her yer ??? "- annem bilincini kaybeder. Oğlu ona bir bardak su taşır. Annem dişlerle içiyor. "Muhtemelen okuldan dışladınız mı? Bundan çok lezzetli kokuyor mu? "-" Dışlanmadı. Ve kızarmış patates kokusu - Senin için hazırladım. Yorgunsun, muhtemelen! "Anne sandalyeden düşüyor, bağırıyor:" Doktor! Bir ambulans! Görünüşe göre, çocuk odasında kayıtlısınız! "

Oğlu telefona gider, numarayı ve muhabbeti arar: "Bu günden iyi bir şey demedim, anneler işe yaramayacak ..." Ambulans "? Meydan okumayı kabul et! Evet, anne de! Ayrıca bir saldırı ile! "

anne hakkında komik skeçler

Annem dikkatle başını kaldırdı: "Yani hepsi bu - sadece bir hediye? - Oğlum başını salladı. - Anneler günü için mi? Ve yarın her şey eskisi gibi olacak mı? "-" Tabii ki, anne! Söz veriyorum! "Oğlum yanağından öpüyor, el ele tutuşup mutfağa giriyorlar. Oğlu çanta taşıyor.

"Şenlikli akşam yemeği"

Her program numarasından sonra anneniz için tebrikler duyulmalıdır. "Şenlikli Öğle Yemeği" sahnesi bir konserden çay partisine geçiş olacak.

Oğlum ve kızım sobanın yanında mutfakta dönüyor. Çocuk bir pasta pişirmeyi teklif ediyor ve kız çorba kharcho konusunda ısrar ediyor. Onlar asla bir anlaşmaya varmazlar. Sonuç olarak herkes, gerekli gördüğü ürünleri çanağa ekler.

Oğlum tarifini okur: “Bir yumurtanın içine üç yumurta koyun, bir bardak ekşi krema ...” - büyük bir kaseye yiyecek koyar ve fırını yakmaya başlar. Kız onun tarifi okuyor. "Baharatlı kırmızı biber bir bakla ile serilir. Rendelenmiş sarımsak, soğan, kişniş ekleyin! "- ürünlerini ekler ve her şeyi bir kaşıkla karıştırır. Sonra çocuklar kaseyi fırına koyup beklerler.

Sahne Anne ve Oğul

Kapı zili çaldığında, oğul açılacak. Kız yemeği fırından çıkarır. Anne içeri giriyor: "Neyin güzel? Endişeniz için çok teşekkür ederim! "Kız ona bir tabak siyah bir parça ile el uzatır. Annem kokluyor, frowns, ama hafifçe bir parçayı ısırıyor. “Ve bu muhteşem yemeğin adı neydi?” - Annem neredeyse çiğniyor ama güçle gülümsüyor. Çocuklar hep birlikte cevap verirler: biri "kek", diğeri "kharcho" diye bağırır. Annem başını salladı ve der ki: "Hemen düşündüm. Kek "Harcho". Nefis! "

Bu sahneden sonra sunum yapan konuklara şunları söyler: "Bizim yemeklerimiz bu şekilde pişirilmez, bu yüzden sevgili anneler ve anneanneler onları taklit etmeye çalışarak taklit etmek zorunda değiller.

Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosuAnnelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

Related news

 • Çiçekli Kare Lif Modeli Her Banyoya Lazım
 • Enerji tasarrufu Ekonomych: yorumlar, diyagram, talimat
 • Aile Tanışmasında Ne İkram Edilir
 • Bayramda Tatlıya Dikkat
 • Hızlı kilo kaybını teşvik etmek için kaynatılmış makarna kalorili içeriği

 • Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu


  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu

  Annelerle ilgili senaryo. Anneler Günü için komik bir sahne senaryosu