Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam 2019

Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam 2019 Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

"Anlatılamaz Gelin": aktörler, komplo ve devam

Bu yazıda film hakkında konuşacağız."Anlaşılmaz Gelin" Aktörler ve roller aşağıda verilecektir. Bu, Aditya Chopra'nın yönettiği, Hint romantik bir müzik komedisidir. Film 1995 yılında serbest bırakıldı. Resim 10 Filmfare Ödülü, Hindistan Ulusal Film Ödülü'ne layık görüldü. Film, "tüm zamanların filmini canlandırma" statüsüne geçirildi.

etki

İlk olarak, "Gözlemlenmeyen Gelin" resmiyle ilgili konuşalım. Aktörler bir sonraki bölümde isimlendirilecek.

Film Raj ve Simran hakkında anlatıyor -Londra'da yaşayan Hint diasporasının temsilcileri. Hint kökenlerini takdir ediyorlar ve farklı yetiştirmeler görüyorlar. Simran bir aile Choudhary Baldevo Singh büyüdü - evden biraz sermayeden kazanılan Pencap göçmen ama Hindistan, onun gelenek ve adetleri ihanet etti. Simran hayatı boyunca birlikte yaşayabileceği ve sevebileceği bir adamla buluşmayı hayal eder. Lajo kahramanının annesi onu uyarmaya çalışıyor. İyi hayalleri olduğunu söylüyor, ancak körü körüne yaşamda yerine getirilmelerine inanmamalı.

bekar gelin oyuncuları

Baldev Singh, Hindistan'dan bir arkadaştan bir mektup gönderiyorAjita. İkincisi, yirmi yıl önce aralarında yapılan yemini tutmak istiyor. Arkadaşlar büyüdüklerinde çocuklarla evleneceğini söylediler. Simran bu haberi hayal kırıklığına uğrattı. Bir yabancıyla evlenmek istemiyor. Peder Raja çok liberal bir kişidir. Üniversitedeki oğlu sınavlara girmez. Geçmişte ailelerinde böyle bir kurumda eğitim görmeyen Raj'ın babası hala onunla gurur duyuyor. Kahraman tatile arkadaşları Avrupa'ya seyahat etmesini ister. Baba kabul eder.

Simran trenle Avrupa yolculuğuna davetkız arkadaşı. Kız babasına bu gezi için izin istediğini sordu. Bu, evlilikten önce dünyayı hayranlıkla geçirmek için yaptığı son fırsattır. Baldev Singh kızı bırakalım. Ancak, ona güvenini ihanet etmemesini istiyor. Kahraman sözü veriyor. Simran ve Raj seyahat ederken tanışırlar. Aşıklar. Raj, bir tatlım düğünüyle ilgili öğrenir. Ardından Hindistan'a gider. Kahraman, kızın ebeveynlerini memnun etmek ve sevgilini eşlerine götürmek istemektedir. Birkaç eğlendirici durumdan sonra, genç bir anne-babanın rızasını ister ve gelini alır.

Ana karakterler

Raj Malhotra ve Simran Singh, bu anaThe Unserved Bride "filminin aktörleri. Aktörler Shah Rukh Han ve Kajol bu görüntüleri ekranda şekillendirdi. Chowdhari Baldev Singh olarak anılan Peder Simran, Amrish Puri tarafından oynandı.

evli olmayan gelin 2 aktörler

İkinci plan

Filmi "The Unserved Bride" hakkında konuşmaya devam ediyoruz. Destekleyici rol oynayan oyuncular daha sonra sunulacak. Farida Jalal, Simran'ın Lajvanti Singh adlı annesi imajını somutlaştırdı. Filmin aktörlerinden “The Unserved Bride” (Anapam Kher ve Satish Shah) aktörleri, babası Raj Dharamvir Malhotra'nın ve Hindistan'daki Ajit Singh'deki bir arkadaşın rollerine verildi. Achala Sachdev büyükannesi Simran'ı canlandırdı. Himani Shivpuri teyzenin görüntüsünü somutlaştırdı. Puja Ruparel, Simran'ın Rajeshvari adlı kız kardeşi oynadı. Agit Singh'in oğlu ekrana Parmit Seth Kuljit olan bir oyuncu tarafından aktarıldı. Mandira Bedi, Priti adlı Ajit Singh'in kızını canlandırdı. Karan Johar oynadı Rocky - arkadaş Raj.

filmin imzasız gelini

İlginç gerçekler

Ayrıca, bazı ilginç gerçekler ortaya çıkaracağızfilm "The Unserved Bride". Bu filmde yer alan aktörler yukarıda isimlendirildi. Filmin müziği Lalit ve Jatin tarafından yazılmıştır. Metinler Anand Bakshi tarafından yaratıldı. Tujhe Dekha To'nun kompozisyonu için üçüncü film çekini aldı. Tüm Müzik Bhasker Gupta'nın temsilcisi, müziğin Lalit ve Jatin'in çalışmalarındaki en iyisi olduğunu kaydetti. Yakında, yılın en popüler Bollywood film müziği haline gelen albüm geldi. Mehndi Laga Ke Rakhna adlı bu tablodaki düğün kompozisyonu bir hit oldu. Özellikle Güney Asya'daki diasporalarda hala festivallerde çalınır.

Yash Chopra yönetmenin ilk çıkışına emanet ettiAditya. İkincisi, sadece kendi zevklerine dayanan filmi çekti. Yash Chopra yönetmenliğe müdahale etmedi, çekimlerin bitimine kadar resmin ana bölümlerini bile görmedi. Resim, Hint diyasporasının yurtdışındaki yaşam temasının yükseltildiği ilk örneklerden biriydi. Başlangıçta yönetmen Tom Cruise'u ana role davet etmek istedi. Hintli bir Amerikan filmi istiyordu. Ancak babası onu kızdırdı. Chopra, Saif Ali Khan için önemli bir rol oynadı, ancak reddetti. Sonra yönetmen Shahrukh Khan'ı davet etti. İlk başta resmin romantik doğası nedeniyle de ilgilenmiyordu. Ancak yönetmen onu ikna etti ve bunun için aktör ona teşekkür etmeyi bırakmadı.

filmin aktörleri ortadan kayboldu gelin 2

uzatma

Şimdi filmin taslağını tartışalım "Unsuspectedgelin 2 ". Katılan aktörler bu materyalin son bölümünde yer alacak. Arsa genç bir Hintli Santosh'a anlatıyor. Londra'da yaşayan varlıklı bir aileden geliyor. Genç bir adam, Lalita adında bir kuzenin düğününe katılmak için Hindistan'a gider. Orada kahraman, Shiri ile tanışır - Lalita'nın bir arkadaşı. Köyden düğüne geldi. Kız ağabeyi ile yaşıyor. Shiri ve Santosh aşık oldular. Ancak, ana karakteri bildirmeden, annesinin bir arkadaşının kızı olan bir kız ile bir düğün üzerinde anlaştı. Shiri bunu öğrenir ve bırakır. Santosh, ailesinin iradesini dinlememek için, sevgili kardeşinden elini istemek için köye gider.

görünmeyen gelin aktörler ve rolleri

İkinci bölümün aktörleri

Şimdi kimin yer aldığını görelimResmin devamı üzerinde çalışmak. Böylece, filmin aktörleri "Dilwale_Dulhania_Le_Jayenge 2": Luciano Narsingh Yadav, Dharmavarapu Subramaniam, Venkateswara Rao Paruchuri Gita, Tanikella Bharani, Shrihari, Prakash Raj, Siddharth, Trisha. Prabhudeva yönetmen oldu. Yazarlar: MS Raju, Venkatesvara Rao Paruchuri, Gopalakrishna Parachuri.

Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam 2019

Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam 2019

Related news

 • Wagner Siegfried: büyük bir bestecinin oğlu biyografisi. Richard Wagner: Siegfried ve diğer eserler
 • Bir bahçe kökü eliminator nasıl kullanılır
 • Somon Kaç Dakikada Pişer
 • Kahvaltılık Patlıcan Kavurma Tarifi
 • Gebelik ve menstruasyon: mit ve gerçeklik

 • Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam


  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam

  Anlatılamaz Gelin: aktörler, komplo ve devam