Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisiAndrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi


Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 10 05.03.2019, 04:09

Andrei Rozhkov: ekip üyesi "Ural pel'meni" nin biyografisi

Andrei Rozhkov çeşitli enkarnasyonları birleştiriyor- örnek bir aile adamı, neşeli ve yaratıcı kişi. Doğduğu ve okuduğu yeri bilmek ister misiniz? Medeni durumu nedir? Sanatçı hakkında size gerekli tüm bilgileri vermeye hazırız.Andrey Rozhkov

Andrei Rozhkov: Biyografi

28 Mart 1971 doğum tarihimizdir.kahraman. Rozhkov Andrei Borisovich Sverdlovsk'ta (şimdi Yekaterinburg'da) dünyaya geldi. Sıradan bir işçi sınıfındaki aileden. Ebeveynler, oğullarına gerekli olan her şeyi - kıyafetler, oyuncaklar ve başka şeyler sağlamaya çalıştı.

Okulda kahramanımız orta okudu. Onun günlüğünde beş ve ikisi vardı. Gerçek bilimler Andrei'ye zor verildi. Fakat insani konularla ilgili herhangi bir sorun yoktu.

gençlik

Andrei Rozhkov, mezun olduktan sonraUral Politeknik Enstitüsüne girmek için. "Mühendis-kaynakçı" olarak uzmanlık almak istedi. Bununla birlikte, kahramanımız sınavları üç kez başaramadı. Ve Andrew nihayet bu üniversiteye girdiğinde, okumaya ilgi duymadı. Mutlu öğrenci hayatını seviyordu. Rozhkov inşaat kadrolarına sürekli girdi. Orada bir şakacı rol aldı. Katılımı olmadan eğlence etkinliği yapılmadı.Andrey boynuzları fotoğrafı

başarı

1993'te Andrei Rozhkov (fotoğraf, bakın. yukarıdaki), mizahi bir akşam katılmak için "Ural pelmeni" ekibini yarattı. Çocuklar sağlıklarını geliştiren "Gökkuşağı" kampına gitti. Onların performansı halk arasında coşku uyandırdı.

1995 yılında "Ural pelmeni"Moskova. KVN ana sahnesinde gerçekleştirmek zorunda kaldılar. Eleme turunda 50 ekip katıldı. Rekabet çoktu. Ama Yekaterinburg takım 1/8 girmeye başardı. mevsimden mevsime "Ural köfte" konumunu güçlendirdi. Sevimli adamların bir hayranları ordusu var. Gerçek bir başarıydı.Andrei Rozhkov biyografi

Kişisel hayat

Neşeli adam ve joker Andrei Rozhkov çok seviyorkadınlar. Tüm hayranlar sanatçının medeni durumunu bilmiyorlar. Onları üzmek için acele ediyoruz - KVNschika'nın kalbi çoktan işgal edilmişti. Seçtiği bir Elvira ile yasal evlilik içindedir. Onların düğün sadece 6 yıl sonra gerçekleşti. Çift, medeni bir evlilikte uzun bir süre yaşadı. Andrew ve Elvira damgaya inanıyordu - ikincil önem meselesi. Ana şey sevgi ve karşılıklı anlayıştır.

Bir noktada, Rozhkov bağlamayı istediğini fark etti.Elvira ile hayatı. Sevgili bir evlilik teklifi yaptı. Kız kabul etti. Düğün, Yekaterinburg'daki en iyi restoranlardan birinde düzenlendi. Kutlamada yakın arkadaşlar, gelin ve damadın akrabaları ve meslektaşları Rozhkov vardı. Yakında çiftin ilk oğlu olan Semyon vardı. Çekimlerden, provalardan ve gösterilerden sonra, genç baba kanatları üzerinde eve uçtu. O mutlu bir şekilde banyo yaptı ve oğlunu değiştirdi.

Rozhkov ailesinde 5 yıl sonra bir ikmal vardı. İkinci oğlan dünyada ortaya çıktı. Oğlan Peter dendi. Şu anda, aile Yekaterinburg özel sektöründe bulunan geniş bir evde yaşıyor. Andrei Rozhkov tam anlamıyla iki şehre ayrılıyor, çünkü Moskova'da çalışıyor.

Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisiAndrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi

Related news

 • Havuçlu bal kabağı çorbası tarifi
 • E Vitamininin Faydaları
 • Haruni Şal Yapılışı
 • Crate and Barrel
 • Modern kız öğrenciler ve sorunları
 • Enerji tasarrufu Ekonomych: yorumlar, diyagram, talimat

 • Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 24

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi


  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 54

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 90

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 41

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 76

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 40

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 81

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 70

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 25

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 59

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 60

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 29

  Andrei Rozhkov: ekip üyesi Ural pelmeni nin biyografisi 96