Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 60 09.02.2019, 22:25

Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri

Letonya biatlonu Andrei Rastorguev zatenÜst üste birkaç mevsim için çeşitli yarışmalarda oldukça iyi sonuçlar gösterir. Nispeten az sayıda kişisel ödüle rağmen, 28 yaşındaki atlet, her yarışta dünya biatlonunun liderleri için olası rakiplerden biri olarak kabul ediliyor.

Erken meslek

Andrei Rastorguev - biatlet, biyografi28 yıla parlak noktalar bir yeri vardır, kim birkaç yıldır, bu Letonyalı ekibinin ana favori olarak kabul edilir. Aluksne şehrinin bir yerlisi için her şey genç yaşta başladı. İlk resmi yarışmasında Andrei Rastorguev 10 yaşında ilan edildi. 2005 yılında, sporcu gençler dünya şampiyonasında performansı başladı ve ilk kez 2006 yılının Eylül ayında Ufa yaz peşinde kazanarak podyuma çıktım.

Andrey Rastorguev Biatlet

Bir buçuk yıl sonra Rastorgueva istifa etti veKış yarışı - Slovakya'da, Ocak 2008'de, Andrew ilk sprintte, tek bir özlem yapmayan dört biatletten biri oldu. Sürekli olarak yüksek sonuçlara ulaşmaya devam eden, dünyadaki biatlon elitinde, Letonya 2008/09 sezonunda geldi ve ilk yarışı Dünya Kupasının ikinci yarısında gerçekleştirdi. İlk yarışmadan, genç biatloncu kendini duyurdu - sporcunun hızı ona başarılı performanslara güvenmesine izin verdi, ancak Andrei'nin tökezlediği blok sık sık vuruldu.

Ilk olimpiyat

Başarısı sayesinde, Andrei Rastorguev varLetonya'nın Vancouver'daki 2019 Olimpiyatları için açıkladığı biatletler listesinde. Ancak bu seviyenin yarışlarda fazla deneyime sahip değil, kişisel yarış 50 çizgi yukarıya çıkacak ve röle içinde, iki serbest aralık oluyor, iyi bir sonuç göstermek için ekip yardım etmedi değildi.

Andrei Rastorguev biatlon biyografisi

Olimpiyatlarda başarısızlığa rağmen,Elde edilen tecrübe Andrei için faydalıydı. Bir sonraki sezonda ilk 10'a girmişti ve Şubat 2011'de madalyadan bir adım uzaklaştı ve İtalyan Ridnaun'daki bireysel yarışta 4. oldu. 2014 yılında, atlet Soçi'deki Olimpiyat Oyunlarında başarılı bir performans sergiledi ve sezonun başlamasından önce Avrupa Şampiyonaları için bir form almaya gitti.

"Altın Avrupa"

Çek Cumhuriyeti'nde kıta şampiyonu düzenlendiNowe-place ve dünya düzeyindeki başarının tadı bilmeyen bir biatlet olan Andrei Rastorguev, iki kişisel ödül kazanmayı başardı. Letonya, yarışma programında ilk olan bireysel yarışta, Alman biatloncu Benedikt'in önüne geçmeyi başardı.Onun payı sadece 0,3 saniyeydi, ancak bu bir altın madalya kazanmak için yeterliydi. Bir sonraki yarışta, sprintte, Rastorguev başarısını güvence altına aldı ve Avusturya Komatsom'la üçüncü atışını ikiye böldü. Başka bir madalya almaya çalışırken Andrew, başlamamdan önce gücü tutmaya karar verdi.

Andrey Rastorguev

26 yaşında bir sporcu olan Soçi Olimpiyatları'ndasprintin sonunda ve kitle Lett ilk 20 idi başlatın ve takip nihai 9. sırada bitirme ilk on içinde yerini yapmak başardı - O kendilerini kanıtlamak başardı. Madalya eksikliğine rağmen, sonuç Rastorguev için çok iyiydi. Şimdi Letonyalı biatlon 28 ve Olimpiyat Oyunları'nın sonundan beri o Dünya Kupası'nda madalya daha almayı başaramadı, ama çoğu zaman onun performansı atlet ilk beşte içine almak için, hayranlarına güvenen mücadele umut verdi.Related news

 • En Güzel İğne Oyası Modelleri Şahane Kenar Oyaları
 • Başbakan Yıldırım, bayram namazını köylüleriyle kıldı
 • Geçmiş olsun sözleri face
 • Yeni Eğilim Sekiz Saatlik Diyet
 • Muhacir Böreği
 • Nar Çiçeği Yelek Yapılışı

 • Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 61

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri


  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 93

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 92

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 83

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 95

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 27

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 96

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 81

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 86

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 60

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 33

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 85

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 23

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 73

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 76

  Andrei Rastorguev: Letonya baitlonistinin kariyeri 15