Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 2019

Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 2019

Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 43 15.01.2019, 19:35

Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir.

İlk bakışta görünen ürünleruyumsuz: tatlı, kokulu ananas ve doyurucu et, aslında birbiriyle mükemmel uyum sağlar. Ananaslı etleri içeren yemekler çok narin, sulu, doyurucu, biraz tatlı ve harika kokuyor. Bu gerçeği fark ederek, birçok şefin kullanımı ile daha fazla yeni tarifler yaratmaya başladı. Sahipleri arasında özellikle popüler olan, ananasın altında et, ananas ve peynirli et, patatesle pişirilmiş yemekler, domuz eti ananas.

Bu yemeklerin ailemizdeki popülaritesi nedeniyleBu tariflerin çeşitleri büyük miktarda. Bu nedenle, her yemeğin, hostesin başlangıcını ve daha deneyimli olmasını istediğim seçeneklerden birini sunmak istiyorum.

Ananas altında

İhtiyacımız olacak: domuz eti (genç bir dana eti alabilirsiniz), tercihen bir fileto, konserve ananas, kesme halkaları, küçük ayçiçeği ve tereyağı, tuz, biber. Talep üzerine - mayonez ve ailenizde sevilen diğer baharatlar.

Hazırlanması. Etleri lifler boyunca yaklaşık 1.5 cm kalınlığında parçalar halinde keseriz. Kolaylık sağlamak için, yiyecek filmini veya selofan poşetini yudumlarken eti kaplayabilirsiniz. Doğranmış parçaları tereyağı ve bitkisel yağ ile önceden yağlanmış bir fırın tepsisine yerleştiriyoruz. Tuz, biber, diğer baharatlarla serpin. En iyi ananas halkaları yayıldı. İstenirse, mayonez ile hafifçe yağlayın ya da mayonez bir file yapın. Peyniri rendeleyin üzerine rendeleyin ve ananas ile eti serpin. Tencereyi önceden ısıtılmış bir fırına koyup 30-35 dakika pişirmek için bırakıyoruz. İştah açıcı bir altın kahverengi kabuk ortaya çıktıktan sonra, et fırından alınabilir.

Bu tarife mantar da ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, bitkisel yağ mantarlarını ve biraz soğanı kızartın. Bekleriz, biraz soğuduk ve ete yaydık, yukarıdan ananas dilimleri koyduk ve peynire serpiyoruz. Yukarıda tarif edildiği gibi pişirin.

Ananas, patates ve peynirle pişirilen et

İhtiyacımız olacak: domuz (domuz bel) patates libre, ananas, peynir, 200 g, soğan, ayçiçeği ve az tereyağı konserve kavanoz halkaları, mayonez çeşitli tepsiler, sarımsak, tuz, biber ve herhangi bir tat göre diğer baharatlar karanfil bir çift kiloluk.

Hazırlanması. Domuzları lifler boyunca küçük parçalar halinde (1-1.5 cm) kestik. Hafifçe dövüldü. Patatesleri temizliyoruz ve et ile aynı kalınlıkta daireler halinde kesiyoruz, biraz daha ince olabilirsiniz. Ayrı bir şekilde, sert bir tabak peynirin üzerine sürün. Soğanı ince yarım daire şeklinde keseriz. Sarmısaklı sarımsak basın ve mayonez ile karıştırın.

Fırın tepsisini kremalı ve sebzeli yağlayıntereyağı ve soğan, patates, biraz podsalivayem, yarım halkalar yayıldı üstüne biz domuz - tuz, serpilir baharatlar serpilir. Bol miktarda sarımsak ve mayonez ile bolca yağlayın ve üzerine ananas parçaları koyun. Rendelenmiş peynirle serpin. Önceden ısıtılmış bir fırında 40-50 dakika göndeririz. Bu yemeğin pişirme sıcaklığı 160-180 derecedir. Hazırlandıktan sonra ananaslı ve patatesli etler altın kabuklu bir kabuğa sahiptir.

Aynı zamanda et pişirebilirsinizreçete, ancak porsiyon. Bunu yapmak için, folyoyu alın, parçalara ayırın. Ortadaki soğanda, birkaç patates çemberi, daha sonra, yukarıda tarif edildiği gibi, tüm malzemeleri yerleştirir. Peynirle temas etmediğinden emin olmak için tüm dikkatlice folyoya sarılır. Yaklaşık 40-50 dakika 180 derece pişirin. ananas ve pişirilmiş patates et sonra hafif bir gevrek yavaşça folyo açılmak ve 5 dopekayut -7 dakika bekletin sağlamaktır. Folyo bölümlerimizi çıkardık ve büyük bir tabağa koyduk. Bitmiş yemeği yeşiller ve yukarıdan kiraz domatesleri ile dekore edebilirsiniz.

Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 2019

Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 2019

Related news

 • Nohutlu Pilav
 • Tokat Haberleri: Karda drift yapan ehliyetsiz sürücüye 9 bin 46 TL para cezası
 • Kalıcı ve sağlıklı zayıflatan diyet listeleri
 • Haroşalı Basamaklar Modeli Yelek ve Bebek Örgüleri Örneği

 • Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 50

  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir


  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 67

  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 3

  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 65

  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 28

  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 87

  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 39

  Ananaslı sulu ve kokulu et, bir aile yemeği ve festival ziyafeti için mükemmel bir seçenektir 21