Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım 2019

Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım 2019 Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

Alışveriş kompleksi "5 göl". tanım

"5 gölleri" ticaret kompleksi, 14 No'lu evde, Dolgoozernaya caddesinde, St. Petersburg şehrinde bulunuyor. Merkez, Avrupa çapında binalar inşa eden bir grup Avrupalı ​​mimar tarafından geliştirildi.

tanım

Yapımdaki ana fikirler pürüzsüzlükçizgiler, şeffaflık ve hafiflik. Iç İskandinav tarzında dekore edilmiştir. Kendinde sadelik ve hafiflik ve ana şey - rahatlık taşır. Saydam duvarlar sayesinde merkez çok hafiftir. Binanın içinde bir parka benzeyen çok sayıda bitki var. İnsanlar sadece alışveriş için değil, aynı zamanda tüm aile ile bir gün tatil için geliyorlar.

alışveriş kompleksi 5 göller

Merkezin topraklarında büyük bir hipermarket ürünü, çocuklar için ayrı bir mağazayı ziyaret edebilir, çocuk sanat kafesi, oyun alanı, her zevke uygun birçok restoran ve dükkan vardır.

Oraya nasıl gidilir?

"5 gölleri" alışveriş kompleksi, toplu taşıma araçlarıyla ve özel ulaşım araçlarıyla ulaşmaya uygun olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Bu merkez on dakikalık yürüme mesafesindedirmetro istasyonu "Komendantsky Prospekt". Merkez geçiş arabası 2, 50, Geçmiş bir otobüs sayısını 127 almak da mümkündür 23. Ayrıca alışveriş kompleksi otobüs yolculuğu aşağıdaki numaralar yakın: K 168, K 91, K 91 A, K 23.

Ayrıca araba ile gidebilirsiniz. Park etme ile ilgili problemler ortaya çıkmayacaktır. Sitede büyük bir ücretli otopark var.

Çalışma süresi

"5 göller" (Dolgoozernaya'da bir alışveriş kompleksi)Sabah saat 10'dan akşam saatlerine kadar çalışır. Ancak bu dükkanlar, fast food ve eğlence parkı için. Birinci katta bulunan yiyecek hipermarketi sabah saat yediden sabah saatlerine kadar açıktır.

Fitness kulübü hafta içi 7 gün sonra ziyaret edilebilir.gece yarısına kadar ve pazar günleri 09: 00-11: 00. Gastrobar "Şanslı" öğleden sonra saat 12'den öğleden sonra saat altıya kadar ziyaretçileri bekliyor. Restoran "Grechka" Pazar gününden perşembe gününe kadar saat 12:00 ile sabah saatlerinden biri arasında açıktır. Günlerin geri kalanı, on iki günden ikiye kadar ziyaretçileri bekliyor.

Uzun göl üzerinde 5 göl alışveriş kompleksi

Ticaret kompleksi "5 göl" içerirBeş katlı Her birinde kendiniz için bir ders bulabilir veya ilgilendiğiniz mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Butiklere ek olarak, burada cep telefonu servis merkezlerini, bir karaoke barı ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

«5 göller» (alışveriş merkezi): dükkanlar

Bugüne kadar yaklaşık 67 mağaza var. Çok uzun zaman önce, tüm Rusya Federasyonu topraklarındaki tek dükkan benzersiz sihirli ürünlerle açıldı.

Ayrıca burada farklı hediyelik eşya ve hediyeler ile yeterli sayıda dükkan bulabilirsiniz. Bunlar genellikle kompleksin birinci katında yer almaktadır.

Çocuk ürünleri "Çocuklar" mağazasında sunulmaktadır. İkinci katta yer almaktadır. Mağazada, online alışveriş mümkündür. Alışveriş merkezinin üçüncü katında bulunan "Çocuğunuz" bölümünde, sadece yeni doğmuş bebekler için değil, kendileri için doğru olanı seçmekte zorlanan emziren anneler için de kıyafetler bulabilirsiniz.

Çok çeşitli giyim butikleriher katta pratik olarak bulunur. Bunlar "Mutlu Günler", "Zarina", "Sen ve Ben" ve diğerleri gibi mağazalar. İçlerinde sadece yüksek kaliteli marka giysiler sunulmaktadır.

Spor ürünleri "Sınırsız Hokey" mağazasında sunulmaktadır. Burada farklı yaşlardaki hokey oyuncuları için gerekli tüm ekipmanı satın alabilirsiniz. Mağaza ikinci kattadır.

5 göl alışveriş kompleks sinema

"Fissman" da bulabileceğiniz mutfak gereçleri. Plakalı bardaklar, gelişmiş üreticiler var. Aksesuar ve mücevher dükkanları birinci kattadır.

Dikkatiniz kuru temizleme. İçinde, eşyalarınızı bırakıp birkaç saat içinde temizleyip kurutabilirsiniz. İşin hızı ve kalitesi, en son teknoloji ile oluşturulan yüksek kaliteli ekipman sağlar.

5 gölde alışveriş kompleksleri

"5 gölleri" ticaret kompleksi, müşterilere iki büyük elektronik mağaza ve çeşitli ev aletleri sunmaktadır. Eve teslim mümkün.

Nerede yemek yenir?

Yorulduysanız ve yürüyemiyorsanızMağazalarda, kaliteli ve güler yüzlü hizmet vereceğiniz alışveriş merkezinin restoranlarından birine gidebilirsiniz. Tatlı dişliler "Çikolata Kız" a sunulur. Burada lezzetli tatlıları deneyebilir ve çeşitli çikolata içeceklerini yudumlayabilirsiniz.

Ve elbette, fast food olmadan hayatlarını hayal etmeyenler için "McDonald's" var.

Çocuklar ve yetişkinler için eğlence

TRC "5 Özer" (St. Petersburg) kendi topraklarında iki eğlence merkezine ev sahipliği yapıyor. Bunlardan biri aşırı. İkincisi, çocuklar için tasarlanmıştır.

Goril Park aşırıHayranlar için eğlence merkezi, iyi spor eğitimi ile sinirlerini gıdıklıyor. Burada muşambadan atlayabilir, tehlikeli bir engel parkurundan geçebilir ve tüm eğlence parkında uçabilirsiniz.

TRK 5 Göller St. Petersburg

"Kid Lend" bir çocuk oyun alanıdır. Burada çocuklar eğlenecek ve birbirleriyle oynayarak zaman geçirecekler. Onları burada bırakabilir ve çocuklar dadılar ve animatörler tarafından denetlenecek çünkü kendileri aşırı lunaparka gitmek veya çocuğunuzun ne bir şey yapabileceklerini endişe dükkan ve değil bir yürüyüşe çıkın.

"5 göl" - ayrıca sinemaya sahip bir alışveriş merkezi. Bu nedenle, merkeze gelen ziyaretçiler çeşitli filmleri burada görebilir. Sinemada en son teknolojiyle donatılmış geniş odalar bulunmaktadır.

Ayrıca komplekste şarkı sevenler için ve sadece eğlenmek isteyenler için bir karaoke var.

Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım 2019

Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım 2019

Related news

 • At sütü nedir ve faydaları nelerdir
 • Nijni Novgorodun kuruluşu ne zamandı Nijni Novgorod Tarihi
 • Acı ve ıstırapsız lazer tedavisi
 • Ender Saraç Toksin Atıcı Tarif
 • Yeşil Mil: aktörler ve karakterler

 • Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım


  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım

  Alışveriş kompleksi 5 göl. tanım