Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılıkAktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık

10.05.2019

Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 10

Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık

Aktris Olga Naumenko 25 yıldan fazla oyunda oynadıFarklı türlerde filmler. Sovyet (Rus) sinemasının gelişmesine büyük katkıda bulundu. Biyografinin ayrıntılarını ve kişisel hayatını bilmek ister misin? O zaman baştan sonuna kadar makaleyi okumanızı öneririz.

Olga Naumenko

biyografi

Olga Naumenko6 Aralık 1949'da doğdu. O bir yerli muskovit. Olga'nın ebeveynlerinin sinema ve tiyatroyla hiçbir ilgisi yok. Anne pedagojik eğitim aldı, ancak hayatının büyük kısmı ev hanımıydı. Peki ya baba? O bir servisti. Genellikle yabancı iş gezilerine gönderildi. Olga'nın 7 kızkardeşi ve bir erkek kardeşi var.

Kahramanımızın ilk yılları Almanya'da yapıldı. Babası bu ülkeye işgal yoluyla gönderildi. Bir erkek uzun süre ailesinden uzak kalamadı. Bu nedenle eşini ve çocuklarını onunla birlikte götürdü.

Okul yılları

1955 yılında Naumenko Moskova'ya döndü. O zamandan beri uzun zamandır başka hiçbir yere gitmediler. 1956 yılında Olya birinci sınıfa geçti. Kızkardeşleri ve kardeşi sıradan bir Sovyet okulunda okudu. Ebeveynler çocukları için kızarmaya gerek duymadılar.

Olya çeşitli çevreleri ziyaret etti - çizim,el sanatları ve dansları. Fakat en önemlisi, sahnede oynamayı seviyordu. Katılmadan tek bir okul etkinliği yapamadı. Kıdemli sınıflarda, kahramanımız Genç Muskoviller Tiyatrosu'na gitmeye başladı. Öğretmenler onun için parlak bir gelecek bekliyordu.Oyuncu Olga Olga

Öğrenci ve yaratıcı etkinliğin başlangıcı

Liseden mezun olduktan sonra Olga Naumenko başvurduVTU’daki belgeler. Shchukin. Üniversiteye sadece ikinci kez girmeyi başardı. Çalışkan ve sorumlu bir öğrenciydi. 1972'de kız, "Pike" in sonu hakkında bir diploma aldı.

Genç aktriste istihdam ile ilgili sorunlar değilortaya çıktı. Drama Tiyatrosu'nun topluluğuna kabul edildi. N. Gogol. Sarışın güzelliği çeşitli performanslarda kullanıldı. Yaratıcı rolünde, "Petersburg", "Ugly Elsa", "Idiots" ve "Mutluluk tarafından yakıldı" gibi yapımlarda rol aldı.

Filmografi

Filmde filme Olga Naumenko 1968 yılında başladı. "Uzun Gün Kolki Pavlyukova" filminde kız öğrenci oynadı. Çekim sürecini çok sevdi.

1969'da Olga ile ikinci resimNaumenko. Bu "Nezavisuden" filmiyle ilgili. Bu sefer kahramanımız köy postalarında çalışan bir kızın imajına başarılı bir şekilde alıştı. Filmin yönetmeni, konuya özenli ve sorumlu bir yaklaşım için Olya'yı övdü.Olga Naumenko fotoğraf

Şu anda, aktrisin filmografisi dizilerde 25'den fazla rol ve büyük bir film içermektedir. En canlı eserlerini listeleyelim:

 • "Gölgeler öğlen kaybolur" (1971) - Varka Morozova;
 • "Kaderin ironisi ya da hafif bir buharla" (1975) - Galya;
 • "Güvercin" (1978) - Vera;
 • "Kuş Sütü" (1986) - Alla;
 • Sidelka (2007) - Zinaida Petrovna;
 • "Bir gün aşk olacak" (2009) - Vasilisa Andreevna;
 • "Marina Grove" (2013) - Anna Ivanovna;
 • "Uyku Güzellikleri Evi" (2014).

bu

2014'ten beri, Olga Naumenko (yukarıdaki fotoğraf) Birinci Kanaldaki "Delo Vashe" yi yayınlıyor. Ayrıca dizilerde ve uzun metrajlı filmlerde rol almaya devam ediyor.

Olga Naumenko, oyuncu: kişisel yaşam

Genç yaşından sarışın güzellik zevkkarşı cinsle popüler. Ancak Olga Naumenko, aile ve evlilik konusunda her zaman ciddi olmuştur. Roman geçirmekten hoşlanmıyordu. Kahramanımız büyük aşkın hayalini kurdu. O bir kere evlenmek istedi. Sonunda, oldu.Olga naumenko oyuncu kişisel yaşam

Olga'nın kişisel hayatı sadece 27 yaşında kuruldu. Mütevazi ve zeki bir genç adamla tanıştı. Olga gibi Alexander Skvortsov, Drama Tiyatrosu'nda oynadı. N. Gogol.

Çift birkaç ay boyunca buluştu. Bir ürkek adam, bir sevgilinin ellerini ve kalbini sunmak için acele etmiyor. O zaman Olya, inisiyatifi kendi ellerine almaya karar verdi. Kız Alexander'a, resmi ilişkiyi resmileştirmenin zamanı geldiğini ima etti. Yakında sevgili evlendi. Işık bir kızı vardı. Çift, bir varisin ortaya çıkmasını hayal etti. Ama kader aksini kabul etti. Svetlana zaten yetişkin bir kızdır. Gazetecilik derecesi ile mezun oldu. Birkaç yıl önce Olga Naumenko ve Alexander Skvortsov'un tek kızı evlendi ve Fransa'ya taşındı.

Eylül 2009'da oyuncu dul oldu. Kocası Moskova hastanesinde öldü. Olga Nikolaevna hala ayrılışını kabul edemez. Masha'yı sevmeye devam ediyor.

Sonuç olarak

Biyografi ve kişisel yaşam ile tanıştıkOlga Naumenko. Bu kadın başarı için uzun ve zor bir yol geldi. İlk başta küçük roller verildi. Fakat zamanla, Olga Nikolaevna kendini gerçek bir profesyonel olarak kanıtlamayı başardı.

Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılıkAktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık

Related news

 • Neden elektronik yem alarmına ihtiyacım var
 • Kralın Kızı 3. Bölüm Özeti 17 Ocak Fragmanı Chae’nin Babası Baek Ga Öldü
 • Tavuklu Mantarlı Börek
 • Çıtı Pıtı Mor Fiyonklu İğne Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Formula Energy lastikleri: yorumlar

 • Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 9

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık


  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 5

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 1

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 77

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 90

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 77

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 72

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 26

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 10

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 78

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 25

  Aktris Olga Naumenko: biyografi, aile ve yaratıcılık 27