Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğrafAktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf


Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 6 24.01.2019, 15:51

Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf

"Stajyerler" dizisi birçok kişiye ün kazandıgenç aktörler, istisna değildir ve Alexander Lyapin. Çoğu seyirci için, yetenekli bir genç adam tam olarak Lech olarak bilinir - Dr Bykov'un bir başka koğuşu ve onun witticism'leri için bir hedef. Bununla birlikte, Sasha, arkasında TV projelerinde oynama konusunda etkileyici bir tecrübeye sahip olan gençlik sitcomuna geldi. Her rolü için tüm sorumlulukları yerine getirir, kendisinden tüm kahramanlarına geçer. Bilinen ne var peki?

Alexander Lyapin: yıldız biyografisi

Gelecekteki "stajyer" Moskova'da doğdu,Ağustos 1985'te keyifli bir olay yaşandı. O tarihlerde Sasha'nın ebeveynlerinin zaten iki kızı vardı, bu nedenle oğlanın doğumundan dolayı çok mutluyduklarını söylüyorlardı. Çocuğun babası bir asker, annesi meslek mühendisiydi. Çocukluktan Alexander Lyapin, sanatsal hediye ile başkalarını çok keyifli bir şekilde dinleyerek, izleyicilere, şiirlere anlatarak etkiledi.

aleander lupin

Çocuğun okul yılı Riga'yı geçti, buradaaile babasının mesleki faaliyetleriyle bağlantılı olarak hareket etti. Öğretmenler başkalarını oynamayı seven aşırı derecede aktif bir çocuğu sevmiyorlardı, ancak Sasha utanmıyordu. Alexander Lyapin, zevkle okulun amatör performansında yer aldı. Oğlu bir oyunculuk mesleği hayalinde bulurken, anne babası onu 12 yaşında tiyatro stüdyosuna verdiler.

Mezuniyet kürsüsünden hemen sonra, gelecekteki "Lech"Başkent'e gitti ve orada kolayca VGIK öğrencisi oldu. Kurs, en yetenekli öğrencilerinden biri olarak genç bir adamdan bahseden Alexei Batalov tarafından yönetildi. Diploma Alexander Lyapin 2007'de satın aldı. İlk rolün gelişi uzun değildi.

İlk başarılar

"The Yellow Dragon" adlı TV projesi ilk kez hayata geçirildi.dün öğrencisi, acemi bir oyuncu, kahraman Kefir'in bir arkadaşını oynuyordu. Ardından Alexander'ın ana rolü oynadığı "The Vanished Empire" adlı filmde çekimleri izledi. Karakteri - birinci sınıf öğrencisi Sergey, güzel Luda'ya olan tutkusundan acı çekiyor. Ölümcül bir hata, rüyalarındaki kahramanın kahramanın parçalanmasına yol açtı; onu geri getirmek için umutsuz girişimlerde bulundu.

alexander lapin fotoğrafı

Filmin yayınlanmasından sonra, yönetmenler dikkat çektiyetenekli bir aktöre, teklif tek tek Alexander Lyapin'i almaya başladı. Rus sinemasının yükselen yıldızı filmografisi, "Teğmen Suvorov" olan yeni bir film projesi satın aldı. Genç adam Alexei Kozlov'un merkez karakterinin imajını somutlaştırdı. Maalesef, film izleyiciyle bir başarıya sahip değildi. Lyapin'in iki sonraki rolü başarısız olduklarını kanıtladı.

Daha sonra Alexander filmde Wally'i ziyaret etmeyi başardı."Anechka", ünlü televizyon dizisi "Moskova'da Roman oynamak. Üç İstasyon 2 "," Arama 2 "deki Gibon görüntüsünü deneyin. Zaman zaman oyuncu sokakta tanınıyordu, ancak yıldız rolü hala önündeydi.

Seri Etkileme

Petersburg entelektüel Maxim - rolüInternah ilk başta Alexander Lyapin'i iddia etti. Genç adamın biyografisi, kız kardeşinin bir doktor olduğu gerçeğine atıfta bulunuyor, bu yüzden tıbbi çalışanların hayatı hakkında bir fikri vardı. Neyse ki, kendinden emin olan Maxim'in imajı başka bir aktör tarafından şekillendi ve Sasha'nın başka bir karakteri var.

aleander lapin filmografisi

Lyapin kahramanı bir eyalet adamı AlexeyTorzhok'tan başkente gelen Maltsev. İlk diziyi katılımıyla izleyen izleyiciler, ilk başta karakterin başka bir "Stajyerler" kahramanı - Lobanov'u hatırlatıyor gibi görünüyordu. Ancak, aktör kategorik olarak böyle bir karşılaştırma ile aynı fikirde değil. Lehini dürüst ve açık bir adam olarak tanımlayarak amacına doğru gidiyor. Semen Lobanov'un aksine, o bir boor değil, para konusunda daha az endişe duyuyor.

Sasha ve iki diğer "stajyerler" katıldı2014 yılında dizi ekibi. Oyuncu, kendisi için danışmanı kendi kız kardeşi olduğu için, rol için hazırlanan gerçek hastaneleri ziyaret etmek zorunda değildi. Gençlik sitcom'un ilk dizisinden sonra, Lyapin nihayet meşhur uyandı.

Kişisel hayat

Tabii ki, "Alexei" hayranları almazsadece profesyonel faaliyetlerini değil, aynı zamanda kişisel hayatını da. Alexander memnuniyetle bir röportaj veriyor, ama inatla seçtiği kişi kimin hakkında sessiz kalıyor. Sadece kızın bir aktöre sahip olduğu biliniyor ama henüz düğün için hazırlanıyorlar. Kişinin adama sayısız taraftarının ilgisi, zevk almadan, ama tahriş olmadan algılar. Onun için, hayranlarla konuşmak işin bir parçası.

alexander lapin biyografisi

Bu genç aktör Alexander Lyapin'in şu anki başarılarının nasıl olduğuyla gurur duyabiliyor. Bu makalede yıldız "Internov" resmi görülebilir.

Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğrafAktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf

Related news

 • Yılbaşında çam ağacı süsleme adeti nereden geliyor
 • Hafta sonları kilo almaya son verin
 • Fizik: hangi sınıf başlar Fizik derslerinde ne okudu

 • Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 74

  Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf


  Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 94

  Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 65

  Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 18

  Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 6

  Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 87

  Aktör Alexander Lyapin: biyografi, filmografi, fotoğraf 11