Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 2019

Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 2019

Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 16 08.02.2019, 08:04

Şaşırtıcı derecede güzel dövme "kırlangıç"

Dövüş sahiplerinin değişebileceği söyleniyoronların kaderi. Bu daha yakın zamanda, uzmanların imgelere hem olumlu hem de negatif enerjiyi sahiplerine ulaştırabileceği sonucuna vardıklarında daha da bilinir hale geldi. Bu nedenle, kendilerini olumsuz etkilerinden korumak için, gelecekteki çizimin anlamını öğrenmek için mümkün olduğunca fazla öneride bulunmaya başladılar. Bugünkü yazımızda, bu günlerde çok popüler hale gelen dövmenin "kırlangıç" anlamına geldiği hakkında konuşacağız. Ancak, kökenini bilmeden herhangi bir resmin anlamını anlamak imkansız olduğu için, bizi ilgilendiren dövme sorusunun cevabını bulmaya yardımcı olacak tarihe dönelim.

dövme yutmakBu çizimin anlamıderin bir antika ve her şeyden önce, denizcilerle bağlantılı. genellikle bu kuşun şeklinde dövme yaptırmak nedeni kuş yuvalama alanıdır - Kara. Bir pusula olmadan Uzun yolculuk çok tehlikeli gemiler genellikle su sonsuz vücutta kaybolur idi. Kırlangıçların görünüşü, denizciler için dünyaya bir yaklaşım anlamına geliyordu. Bu, anladığınız gibi, tehlikeli bir yolculuğun başarılı bir şekilde tamamlanması anlamına geliyordu. dövme "kırlangıç", kendi evinde ve aile anısına yaptığını uzun gezide gidiş denizciler, arasında çok popüler oldu nedeni budur.

kırlangıç ​​dövmesi ne demekYavaş yavaş, dövme daha da büyüdüpopülerlik. Sadece denizciler tarafından değil, aynı zamanda gezginler tarafından yapılmaya başlandı. Ancak, dövme gerçek özü aynı kalır - bu uzak adamdan kaldı doğduğu ev ve aile için bir özlem anlamına geliyordu. Buna ek olarak, dövme "kırlangıç" sıkıntılar, başarı, özgürlük, hız ve şans sevgiyi, şans, kaçış anlamına gelir. Bu tür görüntüleri kesinlikle herhangi bir yerde doldurabilirsiniz, ancak çoğu zaman omuz, sırt veya yanları süsler. çevredeki tüm görüntüyü görebileceği şekilde Denizciler genellikle çizimler çeşitli doldurulmuş, senin omuzlarında olduğunu. onlar karaya geldiğinde, bu dövme halk ayırıyordu ve insanlar çok yüzmek Ne hakkında konuşan tanınma işareti olarak servis edilir. Buna ek olarak, dövme "kırlangıç" batığı atlattı ve hayatta kalmayı başaranların tarafından sıkışmış. İnsanın, Tanrı ve şanslı bir tesadüf sayesinde hayatta kalmasının bir sembolü idi. Bu yüzden neredeyse tüm denizciler böyle bir dövmeyi bir tür tılsım olarak görebildiler.

fotoğraf yutmak dövmeFarklı halkların kendi yorumları vardır.bir kırlangıç ​​çizimi. Böylece, antik Romalılar ve Yunanlılar bu kuşu Mısırlı tanrıça Afrodit, İsisilerle ilişkilendirdiler. Çin ve Japonya'da, bu tür genellikle kutsal olarak kabul edilir ve yeni bir hayatın, refahın uyanışını ifade eder. Hıristiyanlar da bu küçük kuşu diriliş ve çiçek açması sembolü ile simgeliyorlar.

Dövmenizin "yutulmasını" sağladıktan sonraSadece olumlu bir etkiye sahip olmak için, salonda güvenle gidebilirsin. Kendi çiziminizi getirebilir veya dilediğinize bağlı olarak salonda istediğiniz fotoğrafı seçebilirsiniz. Dövme "kırlangıç", ustanın kendi uygulamasının en uygun desenini ve yerini seçeceği çeşitli seçeneklere sahip olabilir.

Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 2019

Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 2019

Related news

 • Ev yapımı fıstık ezmesi
 • Byron Bay
 • Mercimekli lazanya tarifi ile Etiketlenen Konular

 • Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 28

  Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç


  Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 21

  Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 50

  Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 25

  Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 34

  Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 58

  Şaşırtıcı derecede güzel dövme kırlangıç 70