68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 2019

68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 2019

68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 61 06.02.2019, 00:28

68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları

Büyük şehirlerde, iyi kurulmuş venüfus için yapılandırılmış tıbbi bakım. İkamet, görev bölümleri, ilçe hastaneleri yerine poliklinikler vardır. Moskova'da bir çoğu şehir hastanesidir 68. Diğerleri gibi, kendi özellikleri, çalışma stratejisi, yapısı vardır.

Coğrafi konumu

şehir hastanesi 68Hastane savaştan sonra çalışmaya başladı.1959 yıl. Moskova'nın güney doğusunda, ünlü Durasov malikanesinin karşısında yer alır. Yanında Lublin göletinin kıyısında. psikolojik ve ruhsal da sadece fiziksel refah, ama - insanlara sağlık versin amaçlanan ve WHO tanımına göre sağlık, çünkü Rahat, sakin bir yer, özel olarak bu kurum için yaratılmış gibiydi. Altmışların ortalarında, kurum yapısı ve doğum hastanesine tahsis edilmiştir. Şehir hastanesi 68, 1995 yılında zaten klinik statü aldı. O zamandan bu yana aktif bir bilimsel hayat başladı.

Kurumun ana bölümleri

Bugüne kadar, hastane aktif olmuşturiyi bir sonuç geliştirdi ve başardı: önde gelen tıbbi stomatoloji üniversitesi, Rusya Bilimler Akademisi ile işbirliği, binaların, departmanların ve yetkili uzmanların sayısının artırılması. Hastanenin bölümlerinin çoğu saat başı çalışır, bu sayede herkes istediği zaman yardımcı olabilir. Bileşiminde 68 Klinik Hastanesi 25 bölümden oluşmaktadır:

 • Endokrinoloji.
 • Travmatoloji.
 • Kabul bürosu.
 • Fizyoterapi bölümü.
 • Annelik koğuşu.
 • Fonksiyonel tanılama bölümü.
 • Gebelik patolojisi bölümü.
 • Ultrasonik tanı
 • Yeni doğanlar bölümü.
 • Ameliyathane.
 • Anesteziyoloji-resüsitasyon blok.
 • Kardiyoloji ve kardiyoloji rehabilitasyon bölümleri.
 • Kan nakli kabini.
 • Doğum hekiminin 3 bölümü.
 • Jinekoloji.
 • 4 terapötik bölüm.
 • 2 cerrahi.
 • 2 üroloji bölümü.
 • 2 nörolojik.68 şehir klinik hastanesi

Buna ek olarak, hastanede ayakta tedavi ve poliklinik merkezi, bir patoanatomik bölüm ve bir teşhis servisi vardır ve ayrıca burada bir günlük hastane bulunmaktadır.

Hastane personeli

Moskova'da 68 şehir hastanesiBaşlığında "klinik" statüsüne sahip olmak,Hastane, insanlara sağlanan yardımın kalitesinin yanı sıra bilimsel ve teknik temelin geliştirilmesine karşılık gelmelidir. Kurumun büyük bir personeli, sunulan sağlık hizmetlerini iyileştirmek için çalışıyor. Her hekim, Rus sağlık iyi geleneklerini korumak pratik ve bilimsel tıpta seviyenizi artırırken hizmetin kalitesini artırmak istiyor. Bu Rusya Federasyonu'nun seçkin hekim yaklaşık olarak aynı sayıda, MD, yaklaşık elli aday istihdam, en yüksek kategori, birinci doktor ve ikinci kategori, dost hemşirelerin sahip birden yüz elli doktorlar. City Hospital 68, yeni okuryazar uzmanlarını çekmekle ilgileniyor. Hastane farklı uzmanlık doktorlarının eğitimi için temel olduğundan, yönetim kurumları özenle seçilmiş ve parlak ve yetenekli genç öğrenciler çalışmalarına verdiği edilir.

Kurumda verilen hizmetler

gkb 68 Moskova

Hastanenin mevcut bölümlerine göre burada sunulan sağlık hizmetlerinin kapsamının oldukça geniş olduğu söylenebilir. Kurumun ana hizmetleri şunlardır:

 • Laparoskopik operasyonlar yürütmek.
 • Diabetes mellitusta kangren tedavisi.
 • Jinekolojide çeşitli konservatif ve operatif bakım türleri.
 • Aşırı kilo problemlerinin analizi ve bunların terapötik açlık yönteminin uygulanması ile çözümü.
 • Acil nöroşirurji bakımı: beyin yaralanmaları, intraserebral hemoraji.
 • Ultrason cihazındaki kontrol altında invaziv müdahalelerin yapılması.

City Hospital 68, hem ortaklıkta çalışıyorSigorta şirketleri ile hasta sigortalı olarak ücretsiz olarak tedavi edilir ve ücretli hizmetler sunar. Bu kurumda kimin ve nasıl tıbbi bakım alacağına dair olarak, hastanenin web sitesine giderek öğrenebilirsiniz.

Bilimsel faaliyet

Hastane öğrencileri yetiştirmek için temeltıp liseleri. Burada bölümlerin geliştirilmesi pratiğinde bir giriş var. 68 şehir klinik hastanesinin bu bölümler tarafından temsil edilen bilimsel bir temeli vardır:

 1. İlk Yardım MGMSU Bölümü (hastaneye kaldırılmadan önce insan vücudunun yaralanmaları ve karmaşık koşulları için yoğun bakım rejimlerinin oluşturulması ve geliştirilmesi).
 2. Tıp Fakültesi aynı fakültenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği (kadın üreme sağlığının korunması ve restorasyonu).
 3. 2 No'lu Fakülte Cerrahisi Anabilim Dalı (yeni cerrahi yöntemlerin tıbbi uygulamaya giriş ve geliştirilmesi).
 4. Endokrinoloji RGMU Bölümü (diyabet ve obezite ile en yeni yöntemlerin yardımıyla mücadele).
 5. Reanimatoloji ve Anesteziyoloji Anabilim DalıLisansüstü eğitim (beynin ve tüm organizmanın kaynaklarının geri kazanılmasına yardımcı olmak için bir kişinin bilinçsiz durumunu incelemek).
 6. PFUR Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı (hastalara hareket imkanı sağlamak için farklı protez türlerinin geliştirilmesi).68 klinik hastane

Bölümün personeli, hastanenin tüm doktorlarıyla yakın işbirliği içinde çalışmakta, bazen bilgi paylaşımı ve pratik deneyimlerini öğrenmek için el ele çalışmaktadır.

Annelik Hastanesi Kliniği

Hastane hastanesi kurumda özel bir yer. Tüm çalışanlar, ortaya çıkan her hayatın yanı sıra bebek-anneye en yakın kişi için büyük bir sorumluluk taşıdıklarını anlıyorlar. Bu nedenle anne ve çocuk için bir ev odasını simüle etmek için birçok kaynak kullanıldı. Personel iyi niyet ve samimi desteği ile fiziksel acıyı azaltmayı ve hastayı çeşitli psikolojik problemlerle desteklemeyi amaçlamaktadır.

Doğumda doğru zamanı belirlemek çok önemlidir.işlemin yürütülmesi yöntemi. Personelin işlevsel ve yetkin eylemlerinden, büyük ölçüde doğumun sonucuna bağlıdır. Bu nedenle doktorlar becerilerini sürekli geliştirir, bilgi ve becerilerini geliştirir, obstetrikte yeni gelişmeleri inceler.

Doğum sırasında kadına bir bütün geliruzmanlar ekibi: doğum uzmanı-jinekolog, anestezist-resusitatör, neonatolog, anestezist ve iki ebe. Rüşvetin tüm dikkati, çocuğun doğumun olumlu çözümü için doğumdaki kadına yöneliktir. Burada ilişki, gerekirse, işlemi anında başlatmak için bir fırsat olacak şekilde düzenlenmiştir.

Moskova'da 68 şehir hastanesinin ameliyatı varOperasyonların yapıldığı birkaç oda ve bir kadının doğumdan hemen sonra getirildiği yoğun bakım servislerinden oluşan bir blok. Kadına mola vermek ve karmaşık bir doğum sürecinden sonra biraz iyileşmek için yeni doğmuş bir bebek doğar.

68 şehir hastanesi, adres

68 şehir hastanesi adresiTıbbi kurum şu adreste yer almaktadır: ul. Shkuleva, 4. Bazıları nerde ve ne yapılacağını hemen anlamazlar, bu yüzden daha ayrıntılı bir şekilde açıklamaya ihtiyaç vardır. "Volzhskaya" metro istasyonuna gitmeli, turnikelerin arkasına git ve sola git. Ardından merdivenlerden çıkın, sola dönün ve 200 m yürüyün.

Hastanenin hizmetleri ve özellikleri hakkında nasıl bilgi edinebilirim?

Hastanedeki her büyük kurumda olduğu gibiözel bir referans servisi var. ,,,, "Gerektiğinde uzman alır" tıbbi ödeme için sor "Nasıl doktor ile bir randevu?" "Nasıl Ameliyatınızın oldu?" "Belirli bir annelerden doğan?": Numarayı arayarak, çeşitli sorulara cevap alabilirsiniz 68 şehir hastanesi tarafından sağlanan hizmetler. Bilgi servisi: (499) 179-67-85.

68 şehir hastanesi yorumlar

Yorumlar ya da hasta ne diyor?

İyi bilinen atasözü dediği gibi: "Her doktorun kendi küçük mezarlığı vardır." Hastanenin doktorları da her şeye kadir değildirler, artık hastaya yardım edemedikleri durumlar vardır. Doğal olarak, ölen kişinin akrabaları için böyle bir sonuç bir şoktur. Bu nedenle, GKB 68 (Moskova), aslında, herhangi bir tıp kurumu olarak, sadece onun övgü için değil, ünlüdür. Ancak, bu oldukça doğal

Hastaların bu büyük çoğunluğu ile oldukçaTerapötik bölümlerin çalışması. Özellikle minnettar hastalar, obstetrik bölümler ve 68 şehir hastanesinin sahip olduğu doğum ünitesinin belirttiği gibi iyi çalışmalar vardır. Onlar hakkında olumlu yorumlar: Burada temizlik, sipariş, mükemmel servis personeli ve onlara hitap eden kaliteli kelimeleri hak eden nitelikli kalifiye uzmanlar.

Ayrıca, personel veendokrinoloji bölümü. İş için uygun iç güdülerle çalışan dürüst doktorlar olduğu için, hastanenin gurur kaynağı sayılır.

Nöroşirürji ve cerrahi bölümlerin çalışmalarındaçelişkili yanıt vermek, çünkü bir tedavi rahatlama getirmedi, diğer hastalar doktorlar normale döndü. Dedikleri gibi, herkesin kendi gerçekleri vardır, bu nedenle, gözden geçirmelere göre, hastanedeki tıbbi bakımın niteliğini ve kalitesini yargılamak imkansızdır.

68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 2019

68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 2019

Related news

 • 2019 Oscar Ödül Töreni sunucusuz kaldı
 • Çok İzlenen Videolar
 • Havuç Reçeli
 • Karamelli Çikolatalı Pasta – Pasta Tarifleri
 • İki Renkli Tomurcuk Lif Yapılışı Türkçe Videolu

 • 68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 9

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları


  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 67

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 81

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 51

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 83

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 54

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 65

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 9

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 96

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 56

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 50

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 93

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 70

  68 (Moskova) Şehir Hastanesi: bölümler, annelik evi, referans, adres ve hasta yorumları 75