2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini
2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini


2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini

2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini

Sevgili kızlar! Bugün için, size “2019 kış modası 30 bordo kıyafet kombini”olarak adlandırılan  seçkin bir yazı hazırladık, stiller ise galerimizde muhteşem!

Bordo sonbahar kış mevsimlerinde giyilen renklerin arasında en popüler renklerden biridir. Biz size ilham vermek ve bu güzel renk özelliği ile moda kombinasyonlar yapmanız için, aynı zamanda yaratıcılığınızı uyandırmak için, bu şık kombinasyonları seçtik. Galerimizde, onları yakında kontrol edin! Eğer iş ya da her gün giyebileceğiniz  2019 kış sokak modası stili kıyafetler arıyorsanız  bir çok tarza uygun kombinasyonlar da bulabilirsiniz, kim bilir.

Kışın Bordo Renk ile Stil Yapma yolları

Bu bordo renk sizin her şeyinize uyumu ile neredeyse hiç yanlış seçimler yapmazsınız, tüm renk ve kıyafetler ile iyi görünüyor. Bordo çanta ve ayakkabılar, bordo kıyafetler, bordo şapka ve atkılar gibi bir çok trendy kış parçası deneyebilirsiniz. Bu kış bebek mavisi denim ve lacivert ile bordoyu birlikte giyebilirsiniz .Ayrıca bordo elbise kombinasyonları, deri şort ve bordo tayt veya kot ceket deneyebilirsiniz. Bunlar güzel ve şık bir kış stili yapacağınız çok güçlü  ve basit kombinasyonlar sunar

Ekose desenli kumaşlar genellikle  bordo renklere sahiptir.Siyah ve beyaz kış kıyafetleri ile bordo ekose atkınızla muhteşem görünürsünüz.  Eğer koyu kırmızı ceket ile soluk mavi şal kombini yaparsanız ve her yerde olağanüstü etki bırakabilirsiniz. Soluk mavi koyu kırmızı ve bordo ile büyük uyum sağlar ve birlikte eşleştiği zaman sonuç muhteşem.

Ayrıca bordo kış kıyafetlerinize leopar baskılı aksesuarlar ekleyebilirsiniz.Örneğin koyu kırmızı bir elbise ya da ceket ile leopar stiletto ile dikkat çekici bir kombinasyon yapabilirsiniz. Siyah deri etek ve bordo kazak giyerek tüm  dikkatleri üzerinize çekin. Bordo pantolon çizgili bluz ile harika görünüyor. Birlikte harika uyumlu olacaktır, gri kumaş ve örgülü kıyafetler ile yine bordo parçaları çok şık  şekillendirebilirsiniz. Kıyafetlerinizi tamamlamak için, dudaklarınıza bordo koyu ruj uygulayın  ve aynı renk ile tırnaklarınızı boyayın.

Eğer bu kış bordo bu rengi giymek istiyorum ve bunu nasıl giyeceğim bilmiyorum diye soruyorsanız,  aşağıdan bana bir yorum bırakmaktan ve sorular sormaktan  çekinmeyin. Ben fikirlerinizi ve önerilerinizi öğrenmek isterim. Okuduğunuz için teşekkürler!2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini

Related news 2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini


2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini


2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini


2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini


2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini


2019 Kış Modası: 30 Bordo Kıyafet Kombini